• Informacje na temat:

  ochroniarza britney

Artykuły na temat: ochroniarza britney
 • Britney Spears molestowała ochroniarza?

  Britney Spears została oskarżona przez swojego byłego ochroniarza o molestowanie seksualne. Mężczyzna twierdzi, że gwiazda wielokrotnie paradowała przed nim nago.

 • Britney molestowała ochroniarza?!

  Fernando Flores, szef ochrony Britney Spears, zrezygnował z pracy dla amerykańskiej piosenkarki. Mężczyzna oskarżył wokalistkę o... molestowanie seksualne!

 • Wpadka Britney Spears! Zjadła lunch i…

  Britney Spears (32 l.) ostatnio robi się zapominalska. Co stało się tym razem?

 • Ochroniarz o Britney Spears: "Nie myła się"

  Szokujące zeznania ochroniarza Britney Spears! Gwiazda pop ponoć w ogóle nie dbała o higienę osobistą.

 • Britney ćpała przy ochroniarzu

  ..."sędziowie rozpatrujący sprawę opieki nad dziećmi Britney znali wszystkie szczegóły związane z nią". Ochroniarz miał widzieć gwiazdę podczas zażywania narkotyków dwa razy. Pierwszy raz, w restauracyjnej(...), co robiła". Zauważyliście, że te "mrożące krew w żyłach" opowieści są bardzo niekonkretne? Co dokładnie robiła Britney? Jakie to były narkotyki? Wydaje nam się, że te relacje są zemstą za wyrzucenie...

 • Britney Spears romansuje z ochroniarzem?

  Kevin Federline, mąż Britney Spears, zażądał ponoć od piosenkarki zwolnienia ochroniarza, 28-letniego Perry'ego Taylora. K-Fed obawia się o romansu żony i przystojnego "bodyguarda"...

 • Britney Spears na wolności

  Britney Spears opuściła szpital po tym jak przedstawiciel sądu nie znalazł przekonywujących dowodów, by dłużej zatrzymywać gwiazdę wbrew jej woli.

 • Britney Spears zapłaciła za milczenie?

  Były ochroniarz Britney Spears, Fernando Flores, zawarł ugodę z wokalistką i zgodził się wycofać wszystkie stawiane jej wcześniej zarzuty i pozwy.

 • Britney straciła dzieci!

  Stało się - sąd odebrał Britney Spears (26 l.) prawo do opieki nad Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. W środę 3 października opiekę nad chłopcami ma przejąć były mąż piosenkarki, 29-letni Kevin Federline.

 • Mąż Britney Spears ma przeprosić

  Jill Ann Spaulding, paparazzi poszkodowana przez ochroniarza Kevina Federline'a, postanowiła nie składać pozwu przeciwko mężowi Britney Spears. Fotograf została zaatakowana przez goryla K-Feda w nocy z piątku na sobotę (29-30 września) w Las Vegas.

Wideo na temat: ochroniarza britney
 • Britney z obstawą

  Britney Spears przybywa do Millenium Dance Studio w towarzystwie dwóch ochroniarzy, mamy i psa. Hollywood, 14 lutego.

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Apartament

  Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej niepublikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II. "Apartament" daje widzom niepowtarzalną szansę poznania Papieża Polaka takim, jakim znało go tylko kilku najbliższych przyjaciół i współpracowników. W filmie wykorzystano niezwykłe, niepublikowane do tej pory materiały wideo, stanowiące zapis prywatnych wyjazdów, rozmów i spotkań Jana Pawła II. W filmie...