• Informacje na temat:

  ochroniarze dzieci gwiazd

Artykuły na temat: ochroniarze dzieci gwiazd
 • Ochroniarze gwiazdy strzelali do paparazzich!

  Agencja prasowa Agence France Presse oraz dwóch fotografów pozwało do sądu gwiazdora amerykańskiej ligi futbolowej Toma Brady'ego oraz jego żonę - supermodelkę Gisele Bundchen - w związku z incydentem, w wyniku którego ochroniarze pary mieli strzelać do próbujących robić im zdjęcia.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Britney Spears molestowała ochroniarza?

  Britney Spears została oskarżona przez swojego byłego ochroniarza o molestowanie seksualne. Mężczyzna twierdzi, że gwiazda wielokrotnie paradowała przed nim nago.

 • Ochroniarze gwiazd nie dopuścili go do dziecka

  Ojciec bliźniaków, które przyszły na świat w tym samym szpitalu, co dziecko piosenkarki Beyonce i rapera Jaya-Z, jest wściekły na gwiazdy. Ochroniarze wynajęcie przez słynną parę nie dopuścili mężczyzny do jego własnych dzieci!

 • Były ochroniarz Angeliny Jolie: To wariatka

  Mężczyzna, który ukrywa swoją tożsamość pod pseudonimem "Bill", pracował z gwiazdą na początku jej związku z Bradem Pittem. Utrzymuje on, że aktorka wykreowała swój image działaczki charytatywnej(...)". Ochroniarz zarzuca aktorce także, że wyładowuje ona swoją złość na szóstce swoich dzieci i Bradzie: "Nie raz zdarzało się, że chowała się w swoim pokoju, zostawiając opiekę nad dziećmi Bradowi. Ona karze...

 • Ochroniarz Jacksona: Oferowali mi pieniądze

  Alberto Alvarez, były ochroniarz Michaela Jacksona i kluczowy świadek w trwającym procesie dr. Conrada Murraya, twierdzi, że oferowano mu "wielkie pieniądze" za rozmowę na temat śmierci Króla Popu.

 • Britney straciła dzieci!

  Spears pogrążyły ostatnie wpadki: niezrównoważone zachowanie, prowadzenie samochodu bez prawa jazdy, gdy pasażerami były dzieci, czy odjechanie z miejsca wypadku po uszkodzeniu innego auta. Do tego doszły zeznania byłego ochroniarza Brit, który opowiadał o zażywaniu przez gwiazdę narkotyków, oraz fatalne wyniki niedawnego testu na ich obecność w organizmie. Sąd uznał, iż...

 • Britney Spears bije dzieci?

  Amerykańska piosenkarka Britney Spears zostanie przesłuchana przez pracowników opieki społecznej. Do mediów trafiły bowiem informacje, że gwiazda źle traktuje dwójkę swoich synów.

 • Gwiazdy seriali w "Och, Karol"

  Znana jest już pełna obsada komedii "Och, Karol". Na liście płac znalazło się sporo gwiazd seriali. Sprawdź, kto!

 • Jolie "kompletną wariatką"?

  Były ochroniarz gwiazdy Hollywood - Angeliny Jolie - twierdzi, że aktorka jest "kompletną wariatką", a jej publiczny wizerunek ma niewiele wspólnego z rzeczywistością.