• Informacje na temat:

  ochroniarze gwiazd

Artykuły na temat: ochroniarze gwiazd
 • Netflix: Gwiazda "Battlestar Galactica" w serialu "Disjointed"

  Michael Trucco ("Battlestar Galactica", "Castle") dołączył do obsady nowej produkcji Netflixa zatytułowanej "Disjointed".

 • Tomasz Niecik "Lodołamacz": Występ w "DD TVN" hitem internetu

  Taniec Tomasza Niecika i jego ochroniarza podczas występu w "Dzień dobry TVN" podbił internet.

 • "Komisarz Alex": Trzy gwiazdy u boku czworonożnego komisarza

  W 6. odcinku 8. serii "Komisarza Aleksa" (emisja w TVP1 w sobotę 8 października) pojawią się trzy piękne aktorki - Annę Czartoryską zobaczymy jako znaną serialową gwiazdę, Edytę Herbuś jako sławną prezenterkę, a Hannę Konarowską jako zafascynowaną światem wielkich gwiazd fankę gotową na wszystko, by zbliżyć się do swych ukochanych celebrytek. Alex w towarzystwie Ewy (Agnieszka Więdłocha...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: W torebce gaz pieprzowy

  Prowadzącą nowego programu "Niepokonane" na kanale ID została Marta Żmuda Trzebiatowska. Gwiazda przedstawia w nim historie kobiet, które wpadły w sidła oprawców, ale nie pozwoliły, by strach je obezwładnił. W wywiadzie zachęca kobiety, by nosiły przy sobie gaz pieprzowy.

 • Ochroniarze gwiazdy strzelali do paparazzich!

  Agencja prasowa Agence France Presse oraz dwóch fotografów pozwało do sądu gwiazdora amerykańskiej ligi futbolowej Toma Brady'ego oraz jego żonę - supermodelkę Gisele Bundchen - w związku z incydentem, w wyniku którego ochroniarze pary mieli strzelać do próbujących robić im zdjęcia.

 • Iggy Azalea do Snoop Dogga: Rozczarowałeś mnie

  Snoop Dogg opublikował na Instagramie złośliwy mem na temat Iggy Azalei. Australijska raperka nie ukrywa, że zabolało.

 • Gwiazda zza oceanu

  Mularczyka. Po drugie, postać Belli jest jedną z najciekawszych, jakie ostatnio grałam. Ta była gwiazda estrady, która zastygła w poprzedniej epoce i nie może odnaleźć się w nowej kapitalistycznej(...)" różni się od tamtejszych standardów? - W sensie organizacyjnym to jak niebo i ziemia, dwa nieporównywalne światy! Amerykańskie gwiazdy mają specjalne przyczepy z wszelkimi wygodami, tak zwane...

 • Rihanna powraca do Polski? Koncert ma się odbyć na Stadionie Narodowym w Warszawie

  Według nieoficjalnych informacji w lipcu 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie ma się odbyć koncert Rihanny!

 • Britney Spears molestowała ochroniarza?

  Britney Spears została oskarżona przez swojego byłego ochroniarza o molestowanie seksualne. Mężczyzna twierdzi, że gwiazda wielokrotnie paradowała przed nim nago.

 • Houston: Opętany przez diabła

  Był jednym z wielu wokalistów w branży, cieszących się sławą tylko przez krótką chwilę. Jednak jego historia kończy się dużo tragiczniej niż pozostałych próbujących zrobić karierę w muzyce.

Zdjęcia na temat: ochroniarze gwiazd