• Informacje na temat:

  ochroniarze polskich gwiazd

Artykuły na temat: ochroniarze polskich gwiazd
 • Gwiazda zza oceanu

  Podoba jej się sposób, w jaki pracuje się na polskich planach filmowych. Zna dobrze te amerykańskie i twierdzi, że u nas jest dużo fajniej. Teraz Liliana Głąbczyńska-Komorowska gra Bellę w „Blondynce”.

 • Skandal w Cannes: Wściekłe gwiazdy

  Gwiazdy kina coraz bardziej wściekają się na nadgorliwe służby porządkowe Festiwalu Filmowego w Cannes. Ochroniarze nie wpuszczają aktorów na... premiery filmów, w których grają.

 • "M jak miłość": Tomasz Oświeciński zostanie... królem polskich seriali?

  Ma 43 lata, 183 centymetry wzrostu i mięśnie, przed którymi nie sposób nie czuć respektu. Tomasz Oświeciński, który jeszcze niedawno był trenerem personalnym gwiazd (trenował m.in. Olgę Bołądź do roli w "Służbach specjalnych"), dziś sam jest gwiazdą i robi karierę, o jakiej nigdy nawet nie śnił... - Kiedyś, gdy stałem na bramce w dyskotece, podszedł do mnie pewien reżyser i zapytał, czy nie...

 • "Nie chcę być gwiazdą jednego sezonu"

  Alicja Janosz, 17-letnia wokalistka pochodząca z Pszczyny, zrobiła w programie "Idol" ogromne wrażenie na jurorach. Z każdym kolejnym odcinkiem stawała się jednym z najpoważniejszych kandydatów do zwycięstwa. W finałowej rozgrywce niewysoka, ale przepełniona pozytywną energią Ala, pokonała Szymona Wydrę i Ewelinę Flintę, otrzymując w sumie 40 procent głosów. Teraz czeka ją nagranie solowego, debiutanckiego albumu. O tym, jak oceniała swoje szanse na zwycięstwo w "Idolu", o ciężarze sławy i...

 • "Komisarz Alex": Gwiazda kultowych seriali dla młodzieży pomoże w ujęciu groźnej bestii!

  ...baranek, a zeznania jego pana doprowadzą do ujęcia prawdziwej bestii. Wcielający się w Grabienia Henryk Gołębiewski był jako młody chłopak wielką gwiazdą polskich seriali i filmów dla młodzieży. Mając(...) zniknął z ekranów. Nie miał łatwego życia. Po sukcesach, jakie odnosił w dzieciństwie, na bardzo długo wycofał się z filmu. Był hydraulikiem, murarzem, ochroniarzem na parkingu. Dopiero w 2002 roku...

 • Czym zaskoczą światowe gwiazdy kabaretu?

  Już w kwietniu w programie Kabaretowy Klub Dwójki pojawi się międzynarodowy gość - The Umbilical Brothers. Niezwykły duet z Australii na pewno podbije serca widzów TVP2.

 • Szok! Kuba Wojewódzki sprawdził uczciwość polskich celebrytek! Jedna oblała!

  Kuba Wojewódzki (50 l.) postanowił sprawdzić, czy któraś z gwiazdek połasi się na cudze pieniądze! Wyniki testu są zaskakujące!

 • Gdynia: Polowanie na Alicję!

  Nie ma łatwego życia Alicja Bachleda Curuś na festiwalu w Gdyni. Okazuje się, że nagle urosła do rangi pierwszej gwiazdy polskiego kina, przynajmniej dla śledzących każdy jej krok fotoreporterów.

 • Zobacz, jak zaczynały polskie gwiazdy

  Chałtury na weselach, praca w supermarkecie, restauracji, warsztacie samochodowym - tak zaczynały polskie gwiazdy.

 • Polak przyznał się do włamań u Madonny

  Aresztowany w marcu w Londynie 30-letni Polak przyznał się do włamania do domu Madonny. Grzegorz M., który po wejściu do rezydencji gwiazdy przebrał się między innymi w rzeczy jej byłego męża, stanie przed sądem w przyszłym miesiącu.

Zdjęcia na temat: ochroniarze polskich gwiazd