• Informacje na temat:

  oczy brada pitta

Artykuły na temat: oczy brada pitta
 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Ich córka chce być chłopcem!

  Córka Angeliny Jolie (39 l.) i Brada Pitta (51 l.), 8-letnia Shiloh, chce, by nazywać ją John.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Brad Pitt ma romans?!

  Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się pod Londynem na planie zdjęciowym nowego filmu Brada Pitta (47 l.), w którym hollywoodzki gwiazdor wciela się w rolę głównego bohatera, a zarazem jest producentem(...) okazują się jednak bardziej rozmowni i stąd wiemy, że Brad i jego śliczna asystentka flirtują, głęboko spoglądają sobie w oczy, gdy sądzą, że nikt ich nie widzi, i że bawią się razem wyśmienicie...

 • "Furia": Brad Pitt weteranem II wojny światowej

  24 października na ekranach kin zadebiutuje wojenny film "Furia" z Bradem Pittem w roli dowódcy czołgu, którego załoga musi zmierzyć się ze świetnie wyszkolonym oddziałem niemieckich żołnierzy.

 • Brad Pitt rzucił marihuanę

  Bill Maher, gospodarz "Real Time" przyznał w HBO, że nigdy nie widziałam bardziej perfekcyjnego skręta niż te wykonane przez Pitta podczas wigilijnego przyjęcia. "Jestem artystą" - powiedział o swoich umiejętnościach aktor, ale dodał również, że zwalczył swój nałóg dla dobra szóstki dzieci, które wychowuje z Angeliną Jolie. "Teraz jestem tatą. Muszę być czujny, a po trawce szklą mi się oczy...

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Angelina Jolie i Jennifer Aniston spotkają się na ślubie George'a Clooneya!

  Angelina Jolie (38 l.) i Jennifer Aniston (44 l.) unikały się przez lata. W końcu będą miały okazję spojrzeć sobie prosto w oczy…

 • "Furia" : Czterej pancerni i Pitt

  Brad Pitt robi na ekranie, co może, żeby jego nowe przedsięwzięcie - wojenna "Furia" odniosła sukces. Problem w tym, że niespecjalnie mu ktoś pomaga, a już najmniej reżyser i scenarzysta David Ayer.

 • Pogodziła się z wizerunkiem samotnej kobiety

  ..."Samotna kobieta", która nie jest w stanie znaleźć partnera, który zastąpiłby niezastąpionego byłego męża - Brada Pitta - ta łatka przylgnęła do Jennifer Aniston tak mocno, że aktorka, która w tym roku skończyła 40 lat postanowiła się z nią pogodzić - czytamy w wywiadzie dla wrześniowego magazynu "Elle".

 • Od Lectera do Fotografa

  Nowy film Waldemara Krzystka podejmuje rzadko obecny w polskiej kinematografii temat seryjnego mordercy. "Fotograf" to mocne kino, próbujące przybliżyć widzom mroczny umysł stojący za kolejnymi zbrodniami. Przywołujemy najsłynniejszych ekranowych psychopatów, którzy przerażają i fascynują aż do dziś.