• Informacje na temat:

  oczy elizabeth taylor

Artykuły na temat: oczy elizabeth taylor
 • Burzliwe życie Elizabeth Taylor

  Kobieta o najsłynniejszych fiołkowych oczach miała diabła za skórą. W oczekiwaniu na złotą statuetkę Oscara w 1959 roku, Taylor, nominowana do nagrody za "Kotkę na gorącym blaszanym dachu", odbiła(...). Zapytana: "Czemu zadałaś się z Fisherem?", odpowiedziała: "A co, miałam spać sama?". Skandal miał swoją cenę - 31. ceremonię rozdania Oscarów Taylor opuściła bez lauru zwycięstwa, za to z etykietką...

 • "Avengers: Czas Ultrona" : Starzy znajomi

  Kolejne odsłony "Avangersów" to kluczowe punkty kinowego serialu Marvela - filmy, w których spotykają się jego główni bohaterowie. To też komercyjne kolosy, których celem jest przełożenie jak największej liczby atrakcji na jak największy zysk. Wielką zasługą Jossa Whedona, reżysera obu dotychczasowych części, jest to, że cały projekt nie zmienił się jeszcze w bezduszny, gargantuiczny twór.

 • Małgorzata Foremniak i Paweł Deląg zbliżyli się do siebie? "Są sobą zafascynowani"

  W mediach spekuluje się o niezwykłej relacji, jaką nawiązali Paweł Deląg (47 l.) i Małgorzata Foremniak (50 l.). Czyżby połączyło ich coś więcej niż przyjaźń? Tak wynika z najnowszych doniesień jednego z tygodników. "To oczywiste, że są sobą zafascynowani" - opowiada informator gazety. Okazuje się, że aktor postawił na stabilizację i podjął bardzo ważną decyzję.

 • 80. urodziny Elizabeth Taylor

  Gdyby Elizabeth Taylor żyła, 27 lutego obchodziłaby 80. urodziny. Niekwestionowana diwa Hollywood, niezapomniana Kleopatra, zagrała w ponad 100 filmach, zdobyła dwa Oscary, zawarła osiem małżeństw.

 • Anna Nehrebecka: Tak aktorka poświęciła się dla rodziny

  .... - Poznałam Elizabeth Taylor, a z Audrey Hepburn jechałam windą. Ależ ona była piękna, nie mogłam oczu oderwać - wspomina. Mogła nie wracać, zaproponowano jej roczny pobyt w Ameryce i kontrakt, gdyby dostała...

 • Liz Taylor: Ostatnia bogini kina

  - Odeszła jedna z gwiazd Bulwaru Zachodzącego Słońca w Hollywood - reżyser Kazimierz Kutz powiedział o zmarłej w środę, 23 marca, Elizabeth Taylor.

 • "Dynastia": Niespełnione marzenia Lindy Evans

  ...i matką. Nie udało się. Miałam 38 lat i drugą porażkę za sobą, więc pomyślałam: "Małżeństwo nie jest dla mnie. Żenię się i rozwodzę jak Elizabeth Taylor. Chyba pora skupić się na karierze". Chwilę...

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

 • Gwiazdy, które odeszły w 2014 roku

  ..."Babes in Arms") i Elizabeth Taylor w filmie "National Velvet", który zapoczątkował jej karierę. Pojawił się także w słynnym "Śniadaniu u Tiffany'ego" (1961), w którym wystąpił u boku Audrey Hepburn(...) 90. była gospodynią programów poświęconych rozrywce w telewizji E! Entertainment. Prowadziła również transmisje z uroczystości rozdania Oscarów i Złotych Globów. Była wielokrotnie nominowana do...

 • Britney Spears nie wystąpi na jubileuszowym koncercie Michaela Jacksona

  Wszystko wskazuje na to, że wbrew wcześniejszym ustaleniom widzowie, którzy pojawią się w piątek, 7 września, na pierwszym z dwóch jubileuszowych koncertów, zorganizowanych z okazji 30-lecia działalności artystycznej Michaela Jacksona, nie zobaczą Britney Spears. W ostatniej chwili jej występ odowłano z powodu konfliktu spowodowanego konkurencja na rynku telewizyjnym.