• Informacje na temat:

  oczy kobry

Artykuły na temat: oczy kobry
 • Magdalena i Michał Olszańscy: Trudności już za nimi!

  .... Kochający rodzice stoczyli jednak ogromną walkę, aby ratować pociechę! "Po różnych życiowych perypetiach, nieudanym związku, problemach z narkotykami, w końcu wyszedł na prostą" – zdradził szczęśliwy ojciec(...) przyznaje, że bał się sześćdziesiątki, a gdy nadeszła, ciężko ją przeżył.  "Jestem z pokolenia, dla którego być po sześćdziesiątce oznacza przekroczyć Rubikon i przejść na emeryturę" – zdradził.  By złagodzić...

 • Miłość, młodość, patriotyzm i... zmutowane mrówki

  Francuska komedia kryminalna "Sprawa dla dwojga", ekranizacja duńskiego komiksu "Antboy" i romantyczna komedia z Danielem Radcliffem "Słowo na M" trafiają dziś na ekrany polskich kin. Najwięcej emocji wzbudza jednak premiera "Miasta 44" Jana Komasy.

 • Max Kolonko: Budują etniczny pocisk, który zabije określone rasy!

  Mariusz Max Kolonko w swoim internetowym programie zwiastuje koniec świata...

 • "Miasto44" oczami młodych aktorów

  Wielka lekcja historii, dobre kino akcji, ciekawi bohaterowie - tak o "Mieście44", kinowej opowieści o powstaniu warszawskim, mówią aktorzy: Zofia Wichłacz, Józef Pawłowski i Jan Kowalewski. Ich zdaniem film w reżyserii Jana Komasy wzruszy widzów.

 • Film dokumentalny "Kawałek lata" w reż. Marty Minorowicz zdobył Grand Prix - statuetkę Białej Kobry - na kończącym się w sobotę, 20 listopada, w Łodzi XX Ogólnopolskim Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu".

 • Podwójna rola Nicolasa Cage'a

  Chciał oszukać przeznaczenie. Wydawało mu się, że jest Bogiem. Został najgorętszym bohaterem roku. Johny Blaze (Nicolas Cage) powraca w spektakularnym stylu, tym razem ścigając demony w prawdziwym 3D w filmie "Ghost Rider 2".

 • Festiwal "Człowiek w Zagrożeniu"

  39 filmów dokumentalnych rywalizuje o Grand Prix 23. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który rozpoczął się w środę, 29 listopada, w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest - miasto.

 • Festiwal "Człowiek w Zagrożeniu"

  38 filmów dokumentalnych rywalizować będzie o Grand Prix 21. Ogólnopolskiego Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu", który w dniach 16-19 listopada odbędzie się w Łodzi.

 • ENH: Pobudzać, ożywiać, wzburzać

  Zamiast pobudzać, ożywiać i wzburzać - wyraźnie nużą. Dwa ostatnie filmy konkursu Nowe Horyzonty: irlandzka "Helen" i francuskie "Jezioro" męczą stylistycznym zmianierowaniem . Zachwycił - skromny szwedzki dokument ":Pan Gubernator".

 • Reżyser "Sugar Mana" popełnił samobójstwo

  Brat Malika Bendjelloula, laureata Oscara za dokument "Sugar Man", potwierdził dzisiaj doniesienia o samobójstwie 36-letniego szwedzkiego reżysera. Informacja o jego śmierci zelektryzowała wczoraj świat filmowy, nie tylko w Szwecji - pisze dla INTERIA.PL Martyna Olszowska.

Dyskusje na temat: oczy kobry