• Informacje na temat:

  oczy krokodyla

Artykuły na temat: oczy krokodyla
 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Zjadł penisa krokodyla. Film!

  Shaun Ryder z manchesterskiego zespołu Happy Mondays znów jest na ustach całej Wielkiej Brytanii. Wokalista w trakcie reality show "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here!" prawie bez mrugnięcia okiem zjadł penisa krokodyla, zgniłe jajo i żywą dżdżownicę.

 • Więcej światła na Ulicy Krokodyli

  UL/KR "Ament", Thin Man Records

 • Afryka w trójwymiarze

  W piątek, 13 lutego, na ekranach kin Orange IMAX w Krakowie i Warszawie zadebiutuje obraz "Afrykańska przygoda 3D - safari nad Okavango" . Dzięki trójwymiarowej opowieści przeniesiemy się w jeden z najbardziej unikalnych obszarów Afryki.

 • Na co warto iść do kina?

  Dwa lata temu w Cannes film oklaskiwali dwukrotni zdobywcy Złotej Palmy - bracia Dardenne. Teraz czas na oklaski polskiej widowni. "Chłopiec na galopującym koniu" Adama Guzińskiego od dzisiaj w polskich kinach. Interia.pl jest patronem medialnym filmu.

 • Młodzi scenarzyści nagrodzeni

  W poniedziałek, 12 lipca, wieczorem podczas konferencji Script Forum ogłoszono nazwiska laureatów konkursu na nowelę filmową, zorganizowanego przez Studio Munka działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Do zwycięzców trafiły nagrody w łącznej kwocie 50.000 zł! Nagrodzone projekty mają także szanse na realizację filmową w Studiu Munka.

 • Hanka Bielicka nie żyje

  Hanka Bielicka, uwielbiana przez publiczność znakomita polska aktorka i artystka kabaretowa, nie żyje. Zmarła w czwartek, 9 marca, w warszawskim szpitalu przy ul. Banacha. Tego dnia przed południem przeszła operację tętniaka aorty. W listopadzie ub. roku "królowa estrady i kabaretu", "mistrzyni monologu" - jak ją często nazywano - uroczyście obchodziła 90. urodziny.

 • Hanka Bielicka kończy 90 lat

  Hanka Bielicka - aktorka teatralna i filmowa, nazywana "królową estrady i kabaretu" oraz "mistrzynią monologu", w środę, 9 listopada, kończy 90 lat. Z okazji urodzin Związek Artystów Scen Polskich zamierza uhonorować artystkę specjalną statuetką, przedstawiającą damę w kapeluszu ze "śmiejącymi się" maskami trzymanymi w ręce. Autorem rzeźby jest Janusz Zerbst.

 • Wielkie święto "Australii"

  W Sydney odbyła się światowa premiera superprodukcji Buza Luhrmanna "Australia". Na uroczystość przybyli odtwórcy głównych ról - Nicole Kidman i Hugh Jackman. Australijski rząd liczy, że porównywany do "Przeminęło z wiatrem" film zachęci jeszcze większą liczbę turystów do odwiedzenia tego egzotycznego kontynentu.

 • Sadystyczny taniec z mnichami

  Stado martwych królików, sadystyczny taniec z mnichami, seks w piachu, krwawe pozbawianie męskości i "stosunek" z wizerunkiem kobiety - na takie atrakcje przygotowani musza być widzowie kultowego "Kreta" Alejandro Jodorowsky'ego, który w piątek trafił na ekrany naszych kin.