• Informacje na temat:

  oczy kwas

Artykuły na temat: oczy kwas
 • "Na dobre i na złe": ​Wiemy, kto oblał Wiki kwasem!

  Bardzo szybko na jaw wyjdzie, że patomorfolog Kinga (Marta Dąbrowska) nie miała nic wspólnego z oblaniem Wiki (Katarzyna Dąbrowska) kwasem siarkowym. Zatem kto to zrobił?

 • Kto jest ostatni w kolejce? Zobacz!

  "Kto jest ostatni?" to najnowszy teledysk l.u.c. w którym gościnnie wystąpił Abradab. Utwór i obrazujący go teledysk to dosadny i zadany z przymrużeniem oka cios w absurdy Poczty Polskiej.

 • "Na dobre i na złe": Dramat Wiki! Ktoś obleje ją kwasem siarkowym!

  Niebawem Wiki Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) czeka horror. Powód? Nieoczekiwanie zamaskowany bandyta zaatakuje ją przed szpitalem i obleje kwasem siarkowym! Poznaj szczegóły!

 • Diabelska część Acid Drinkers

  "Stęskniliśmy się za albumem zagranym z dodatkową porcją mięsa. Potańcówka dobiega końca!" - nowy album "La Part Du Diable" zapowiadają poznaniacy z Acid Drinkers.

 • Okiem scenarzystów

  ..., bo niektóre pomysły dotyczące granej przeze mnie bohaterki było zaskakujące - mówi aktorka. - Uwielbiam scenę, w której pokazaliśmy uczulenie Ewy na kwas hialuronowy. Byłam ciekawa, jak nasze...

 • Acid Drinkers: Potańcówka dobiegła końca

  Z przyczyn niezależnych od zespołu premiera płyty "La Part Du Diable" została przesunięta o dwa dni - na 19 października. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać nowych utworów "Kwasożłopów" mamy znakomitą informację - od dziś całej płyty możecie przedpremierowo posłuchać tylko u nas!

 • Eva Luna

  Victoria wyznaje Claudii, że to ona dodała kwasu do jej kremu i jest gotowa ponieść konsekwencje. Proponuje, że opłaci jej operację plastyczną. Następnie...

 • Acid Drinkers: Trzeba ciąć metal i krzesać iskry

  Ślimak, perkusista Acid Drinkers, postanowił odpowiedzieć na krytyczne uwagi pod adresem utworu "Old Sparky", pierwszego singla z nadchodzącej płyty "La Part Du Diable".

 • Władimir Putin dla młodej kochanki wstrzykuje sobie botoks!

  ...wyraźnie nabrał wigoru i odmłodniał, choć to ostatnie to podobno nie tylko zasługa płomiennego uczucia! Oficjalnie Putin oczywiście nie przyznaje się do żadnych ingerencji chirurgicznych(...) bruzdy i wypełniono kwasem policzki" - czytamy w "Fakcie". Myślicie, że akurat jego uroda przyciągnęła młodziutką kochanką?

 • "Piękno do poprawki", czyli jak odzyskać normalny wygląd?

  Co zrobić, kiedy dziwacznie przekute uszy odstraszają pracodawców, a zbyt duże implanty piersi przeszkadzają w codziennych czynnościach? "Piękno do poprawki" to program, w którym specjaliści pomogą ofiarom nieprzemyślanych decyzji odzyskać normalny wygląd.

Zdjęcia na temat: oczy kwas
Wideo na temat: oczy kwas
 • Wielkie oczy

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami...

 • Oczy Julii

  Największy przebój hiszpańskiego kina ostatnich lat. Zbierający entuzjastyczne recenzje thriller twórców hitowego "Sierocińca" i "Labiryntu Fauna" to nastrojowy, a jednocześnie mrożący krew w żyłach thriller, porównywany do "Milczenia owiec" i najlepszych dokonań Hitchcocka. Gdy w tajemniczych okolicznościach ginie piękna, odzyskująca po długiej chorobie wzrok Sara, jej siostra bliźniaczka Julia (w obie postaci wciela się Belén Rueda, znana z pamiętnych ról w "Sierocińcu" i "W stronę morza")...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.