• Informacje na temat:

  odcinek kolejny

Artykuły na temat: odcinek kolejny
 • "Ucho Prezesa": Odcinki będą płatne

  Zapowiedź nowych odcinków serialu Roberta Górskiego "Ucha Prezesa" pojawiła się w środę, 15 lutego. Cały piąty odcinek będzie można obejrzeć na YouTube jednak dopiero w poniedziałek, 20 lutego. Co się stało?

 • "Hell's Kitchen": Odcinek odwołany!

  Ważna informacja dla fanów programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia". We wtorek, 15 października, kolejnego odcinka kulinarnego show Polsatu nie będzie. Program oddaje swój czas antenowy na rzecz meczu Polska-Szkocja, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2016.

 • "Fear the Walking Dead": Kolejny odcinek już 12 września

  Już 12 września, o 3:10, równocześnie z amerykańską premierą, stacja AMC wyemituje jedenasty odcinek 2. sezonu „Fear the Walking Dead”, powtórka tego samego dnia o 21:00. W kolejnym odcinku Nickowi udaje się zdobyć nową pozycję w obozie, dzięki doświadczeniom z przeszłości. Odbywa także rozmowę z Alejandro, który wyznaje mu, że kiedyś został ugryziony przez zainfekowanego.

 • Najsłabszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

  Niecałe 3 miliony telewidzów oglądały wyemitowany 1 maja odcinek "Tańca z Gwiazdami". Weekendowym liderem talent-shows zostali "Mali Giganci". Finał rywalizacji maluchów oglądało w sobotni wieczór na antenie TVN-u 3,39 milionów widzów.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1380.

  Co czeka nas w kolejny odcinku serialu "Barwy szczęścia"?

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadli Fijał i Łapanowski [7. odcinek]

  Aż dwie pary odpadły w siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Z programem musieli pożegnać się Grzegorz Łapanowski i Walerija Żurawliewa oraz Ada Fijał i Krzysztof Hulboj.

 • "The Expanse" po raz piąty! Amazon zamawia kolejne odcinki

  Przed premierą piątego sezonu Amazon zadecydował o zamówieniu kolejnych odcinków serialu "The Expanse". Sezon piąty zadebiutuje najprawdopodobniej w 2020 roku.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

Zdjęcia na temat: odcinek kolejny
Wideo na temat: odcinek kolejny
 • "Zawsze warto": Odcinek 2

  tym swojemu nowemu szefowi... Marek proponuje Marcie uregulowanie spraw majątkowych. Marta przejmie kredyt i zostawi dom tylko dla siebie. W banku, w którym załatwia formalności, po raz kolejny

 • "Zawsze warto": Odcinek 4.

  miejscu zbrodni znalazła się przypadkowo. Będzie zeznawać wyłącznie w obecności swojego adwokata - po raz kolejny z odsieczą przybywa Marek. Marta, na mocy zawartej z ojcem umowy, przejmuje sprawę Jerzego

 • "Przyjaciółki" 12: Odcinek 3.

  w przygotowania do ślubu Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka (Marek Bukowski). Nie chce, by przyjaciółka po raz kolejny rozmyśliła się w ostatnim momencie i uciekła sprzed ołtarza! Co jeszcze wydarzy się w życiu Zuzy, Ingi, Anki, Patrycji? 3. odcinek 12. sezonu "Przyjaciółek" w czwartek 20 września o 21:10 w Polsacie.

Dyskusje na temat: odcinek kolejny