• Informacje na temat:

  odcinek piątej

Artykuły na temat: odcinek piątej
Zdjęcia na temat: odcinek piątej
Wideo na temat: odcinek piątej
 • "Practically perfect" - Sneak peek #1

  Pierwszy snek peek z 3 odcinka piątej serii "Dextera".

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Pierwszy sneak peek 5. serii!

  Zobaczcie pierwszy sneak peek z premierowego odcinka piątej serii ''Dextera'', który będziemy mogli zobaczyć 26 września w Showtime.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: odcinek piątej
 • Re: "Ranczo": Będzie kolejny sezon serialu!

  - filozof, malarz światowej sławy, premier i prezydent jednocześnie. Kosmos głupoty podsycany ludzką (telewidzów) naiwnością. Było pięknie, mądrze i z oddechem do piątej serii. Od tego momentu głupota(...) zamierzam oglądać. Szkoda czasu! Ostatni odcinek najgorszy w całym serialu ("miałeś, chamie, złoty róg...").