• Informacje na temat:

  odcinek wojewódzki

Artykuły na temat: odcinek wojewódzki
Wideo na temat: odcinek wojewódzki
 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

Dyskusje na temat: odcinek wojewódzki
 • Re: "Na dobre i na złe": Dramat Wiki! Ktoś obleje ją kwasem siarkowym!

  Odcinki są nagrywane ze sporym wyprzedzeniem, Wojewódzki został oblany jakoś niedawno, a odcinek o którym mowa był kręcony pod koniec czerwca mniej więcej. Byłam- widziałam. Błagam, nie wiesz jak się seriale kręci? W takim tempie ekipa Na dobre i na złe prawdopodobnie już niedługo zacznie zdjęcia na następny sezon...