• Informacje na temat:

  odcinki czwartej

Artykuły na temat: odcinki czwartej
Zdjęcia na temat: odcinki czwartej
Wideo na temat: odcinki czwartej
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. odcinka

  Inga pomaga Francesco w znalezieniu domu w Warszawie. Razem w Dorotą (Agnieszka Sienkiewicz) pokazuje prezesowi willę, której nie udało jej się ostatnio sprzedać. Francesco jest zachwycony i decyduje się na wynajem. Po wyjeździe Michała do Kopenhagi Patrycja nabiera podejrzeń, że jest zdradzana. Coraz więcej znaków na to wskazuje. Postanawia „odwiedzić” męża w Danii. Zuza wyznaje Patrycji, że wpadli w poważne problemy finansowe, a Michał ukrywa to, by nie obciążać jej dodatkowymi...

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

 • "Barwy szczęścia": To on stoi za sukcesem serialu

  „Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...

Dyskusje na temat: odcinki czwartej
 • Re: "Ranczo" wraca do telewizji!

  pierwsze odcinki są wybitnie genialne - do czwartej serii. Kusy wpatrzony z Lucy tak, że chyba bardziej się już nie da. Chociaż raz wątek miłosny w serialu na który chce się patrzeć, naturalny, niewymuszony z genialną grą aktorów. Dobrali ich znakomicie!

 • Re: Zawsze da sobie radę

  Zal mi Agaty, bardzo lubie ten serial jest taki swiezy mam nadzieje na dalsze odcinki w czwartej transzy, oby los sie usmiecnal do Agaty i oby ulozyla sobie zycie. Czekam

 • Re: Ściągawka: Sezon 1.

  Obejrzałam pierwsza serie i druga. Przy trzeciej się poddałam. Z czwartej widziałam ze 2 odcinki. Za dużo, za bardzo pogmatwane. Walka o widza,a w efekcie strata tego co mają. Już nie wiem kto z kim i gdzie. To się robi Moda na sukces.

 • Re: Tancerze

  Wyrzucenie serialu z anteny jest moim zadniem kompromitacją dyrekcji TVP i brakiem szacunku dla widzów. Jak można było poprzestać na trzeciej serii, z tyloma zawiązanymi wątkami? Odpuścić tak świetnie dobraną obsadę (kadra profesorska). Tym, którzy śledzili l serial przez 33 odcinki, należy się wyjaśnienie, co dalej, choćby w postaci czwartej serii..