• Informacje na temat:

  odcinki gossip

Artykuły na temat: odcinki gossip
 • Kilka dni temu pisaliśmy, ze Maciej Musiał być może zagra jedną z głównych ról w polskiej adaptacji serialu „Gossip Girl”.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  W szóstym odcinku programu "Twoja Twarz brzmi Znajomo" uczestnicy zaprezentowali się w kolejnych wcieleniach. Kto wypadł najlepiej? Tym razem bezkonkurencyjny okazał się Marcin Przybylski!

 • Co słychać u gwiazd "Plotkary" 7 lat od zakończenia serialu?

  W sieci huczy od nowych informacji na temat "Plotkary". Ulubiony serial nastolatek powraca na ekrany! Okazuje się, że poznamy zupełnie nową grupkę nastolatków z Upper East Side i ich historie, które z pewnością nie umkną uważnej Plotkarze. Tymczasem dowiedzmy się, co u najbardziej lubianych gwiazd "Gossip Girl”?

 • Luźny seks i promowanie picia?

  Zarzuca się mu zbyt luźne podejście do seksu oraz promowanie picia alkoholu. Rodzice go nienawidzą, nastolatki - kochają. Serial, o którym wszyscy mówią - już od 11 kwietnia w TVN 7. Premierowe odcinki trzeciej serii "Plotkary" emitowane będą w każdą niedzielę.

 • Powstaje reboot "Plotkary"

  Savage. Reboot serialu będzie się składał z 10 odcinków i będzie nawiązywać do wydarzeń z 6. serii "Gossip Girl". W kolejnym sezonie poznamy nowe pokolenie uczniów Upper East Side, a ich życie(...) zamknięciu oryginalnej strony Gossip Girl, kolejne pokolenie nastolatków z Upper East Side dostaje się w łapy Plotkary. W centrum wydarzeń będą social media i sposób, w jaki przekształciły życie...

 • Kto zagra młodą Carrie Bradhsaw?

  Telewidzowie znowu będą mogli śledzić perypetie Carrie Bradshaw, głównej bohaterki "Seksu w wielkim mieście". Na pewno zaskoczy inny wizerunek Carrie, ponieważ nowy serial "The Carrie Diaries" przedstawi ją jako nastolatkę. Tylko kto zagra tę kultową postać?

 • Czyja to matka?

  SPOILER! Widziano Laurę Harring podczas pracy na planie "Gossip Girl". Wiemy kogo zagra!

 • Polka w serialu "Plotkara"

  Serial " Plotka ra" to nie tylko amerykańscy aktorzy. Jedna z ról przypadła polskiej aktorce, Zuzannie Szadkowskiej.

 • Kto zagra młodą Carrie Bradhsaw?

  Amerykańska stacja CW, która nadaje na swojej antenie takie hity jak "Gossip Girl", "90210" (kontynuacja bardzo popularne również w Polsce "Beverly Hills 90210") czy "One Tree Hill" zamówiła już(...), które tak bardzo przyczyniły się do popularności "Seksu w wielkim mieście". Za nowy serial odpowiadają producenci "Gossip Girl" Josh Schwartz i Stephanie Savage oraz scenarzystka "Seksu" Amy Harris...

 • Natalia Nykiel zdradza, jak wypromowała się w Belgii

  Niedawno informowaliśmy, że 18-letnia finalistka "The Voice Of Poland" została dostrzeżona przez belgijskie media. Wokalistka ujawniła nam, że to ona stoi za całym zamieszaniem!