• Informacje na temat:

  odcinki hannah

Artykuły na temat: odcinki hannah
 • "Krypton": Gwiazda "Gry o tron" w obsadzie

  Hannah Waddingham (Septa Unella z "Gry o tron") dołączyła do obsady serialu "Krytpton".

 • Nieracjonalny Woody Allen

  "Irrational Man" - taki tytuł będzie miał nowy film Woody'ego Allena.

 • "Outlander": W końcu! Claire i Jamie wracają na ekrany!

  ..., Hannah James, Tanyę Reynolds. Przypomnijmy, że w czerwcu 2015 roku stacja Starz podjęła decyzję o wznowieniu "Outlandera" na następne dwa sezony. Oznaczać to może, że widzowie na 100% zobaczą kolejne(...)". Kolejne odcinki trzeciego sezonu będą udostępniane co tydzień (od 11 września) w serwisie Netflix. Zapraszamy również do przeczytania wywiadów z Caitrioną Balfe  i  Samem Heughanem . Jesteś...

 • "Irrational Man" Woody'ego Allena: Jest zwiastun!

  Pojawił się pierwszy zwiastun najnowszego obrazu Woody'ego Allena "Irrational Man". film z głównymi rolami Emmy Stone i Joaquina Phoenixa zaprezentowany zostanie premierowo na majowym festiwalu w Cannes

 • Netflix: Premiera 3. sezonu serialu "Czarne lustro"

  Dzisiaj na platformie Netflix debiutuje trzeci sezon serialu "Czarne lustro". Najnowsze odcinki można obejrzeć z polskimi napisami lub polskim lektorem.

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • "Mozart in the Jungle": Sezon czwarty już wkrótce

  W czwartym już sezonie opowieści o losach Rodriga (Gael Garcia Bernal) główny bohater zmierzy się z nowymi problemami, Hailey (Lola Kirke) będzie starała się zostać jak najlepszą dyrygentką, a Thomas (Malcolm McDowell) dołącza do nowej orkiestry. Nowe odcinki zadebiutują w lutym 208 roku.

 • Pierwszy serial Woody'ego Allena!

  Woody Allen nakręci serial telewizyjny dla Amazon Studios - poinformowała we wtorek amerykańska wytwórnia. Serial - pierwszy w karierze legendarnego reżysera - będzie dostępny w wybranych krajach w serwisie streamingowym Prime Instant Video. Premiera w 2016 r.

 • Nowe sezony seriali "Dziewczyny" i "Bliskość" 22 lutego w HBO i HBO GO

  W poniedziałek, 22 lutego w HBO ruszają piąty sezon serialu Dziewczyny oraz drugi sezon produkcji braci Duplass Bliskości. Obie produkcje będzie można oglądać w HBO GO. Pierwsze odcinki nowych sezonów seriali Dziewczyny i Bliskość są już dostępne bez abonamentu w HBO GO.

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

Zdjęcia na temat: odcinki hannah
Dyskusje na temat: odcinki hannah