• Informacje na temat:

  odcinki kuchennych rewolucji

Artykuły na temat: odcinki kuchennych rewolucji
 • ..., ale i Gessler. Nic więc dziwnego, że kamery "Kuchennych..." w dużej mierze skupiły się właśnie na niej. Widzowie zobaczyli m.in. przepychanki słowne między Danusią a matką, ale także między Danusią...

 • "Kuchenne rewolucje" powrócą?

  To program o tym, że nawet najgorsze sytuacje można zmienić w dobre, jeśli się tylko chce - mówi Magda Gessler. Potwierdza to historia, którą zobaczymy w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji".

 • "Kuchenne rewolucje": Szokująca prawda wyszła na jaw? Widzowie byli okłamywani?

  ...produkcji "Kuchennych rewolucji" w rozmowie z "Party". W ostatnim odcinku programu zdarzyło się jednak coś, co zdaniem jednego z dziennikarzy "Faktu" podało tę wypowiedź w wątpliwość. "Kuchenne rewolucje(...). "Często słyszę, że Magda dostaje od nas jakiś scenariusz. To bzdura! Ona przed każdym odcinkiem zna tylko adres, nie wie nawet, jak nazywają się bohaterowie i jaki mają problem. Ale kiedy siada i zaczyna...

 • "Kuchenne rewolucje"... od kuchni

  Co sprawia, że nie tylko rewolucja się udała, ale atmosfera w odmienionej restauracji jest wyjątkowa? - Kluczem są ludzie, naturalność i przyjemność ich poznawania - mówi Magda Gessler. Sprawdziliśmy, jak powstaje finałowa kolacja!

 • Ciąg dalszy afery z Magdą Gessler (63 l.) w roli głównej. Właścicielka restauracji w Wałbrzychu, w której przeprowadzono "Kuchenne rewolucje", ujawnia kontrowersyjne kulisy show.

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • “Na Wspólnej": Kuchenne rewolucje

  Jak udało się nam ustalić, Magda Gessler wystąpi gościnnie w odcinkach  1880, 1882, 1884, 1885 i 1886 "Na Wspólnej“, które zostaną wyemitowane już w marcu br.  Na początku Maria będzie zła, że nikt jej nie uprzedził o tym, że jej bar został zgłoszony do kuchennych rewolucji. W pierwszej chwili kategorycznie odmówi udziału w programie. Żeby było jeszcze ciekawiej, nie zechce nawet wpuścić Magdy...

 • Kogo poskromiła Magda Gessler?

  Dlaczego Gordon Ramsay nie zamknąłby się z nią w jednym pokoju oraz co ją łączyło z dziennikarzem Ryszardem Kapuścińskim?

 • Szokujące kulisy "Kuchennych rewolucji"

  Ingerencje w życie osobiste, podsłuchy - jak wyglądają kulisy powstawania "Kuchennych rewolucji"?

 • Ile osób ogląda "Kuchenne rewolucje"?

  Pierwszy odcinek piątego sezonu "Kuchennych rewolucji" przyciągnął przed telewizory 2,6 mln osób. Program prowadzi znana restauratorka Magda Gessler.

Wideo na temat: odcinki kuchennych rewolucji
 • "Kuchenne rewolucje" w Krakowie

  1 marca stacja TVN wyemitowała "Kuchenne rewolucje" z Krakowa. Odcinek wzbudził ogromne emocje. Internauci w niewybrednych słowach komentują przede wszystkim postawę Danusi (21 l.), córki właścicielki i studentki medycyny.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.