• Informacje na temat:

  odcinki polsatowskiego

Artykuły na temat: odcinki polsatowskiego
 • Będą nowe odcinki!

  We wtorek padł ostatni klaps na planie pierwszej serii polsatowskiego serialu "Hotel 52". Przy tej okazji ekipa otrzymała dobrą wiadomość od producenta Michała Kwiecińskiego: powstanie druga transza!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Basia Kurdej-Szatan musiała przerwać treningi do "Tańca z Gwiazdami"!

  Basia Kurdej-Szatan (34 l.) od tygodnia nie pojawia się na treningach do „Tańca z Gwiazdami”. Aktorka aktualnie przebywa za granicą. Wiemy, co dokładnie tam robi, kiedy wróci i czy stresuje się przed pierwszy odcinkiem polsatowskiego show.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Joanna Koroniewska: Mój mąż takiej mnie jeszcze nie znał!

  ...w   tym zawodzie, żeby grać role, które są mi zupełnie obce i utożsamić się z osobami, z którymi na pierwszy rzut oka nie mogłabym się utożsamiać –podsumowała Joanna Koroniewska. Cztery nowe odcinki "Śladu...

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Przyjaciółki": Nowy bohater

  ...​- Witamy Olgierda Łukaszewicza w obsadzie 12. sezonu - cieszy się Agnieszka Sienkiewicz. Nowe odcinki zobaczymy jesienią!

 • "Mam talent" odjeżdża konkurencji

  "Mam talent" wyraźnie odjeżdża konkurencyjnemu "The Voice Of Poland". Pomiędzy nimi plasuje się "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan będzie rywalizować z... własnym mężem?

  To już niemal pewne, że Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", będzie jedną z gwiazd, które jesienią pojawią się na parkiecie polsatowskiego show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O Kryształową Kulę aktorka rywalizować ma między innymi z... własnym mężem, Rafałem Szatanem, czyli Erykiem z "Emki"!

 • Oglądalność: "Superstarcie" idzie na dno

  Nowy program TVP - "Superstarcie" - ma fatalne wyniki oglądalności. Wydaje się, że już nic nie uratuje tego formatu.

Wideo na temat: odcinki polsatowskiego
 • Erotyczny sensual dance w "Tylko taniec"

  Absolwentka zarządzania, mama 4-letniego Oliwiera i studentka AWF-u, czyli Marieta, Sylwia i Ewelina (formacja Revel). Tańczą sensual dance. Uwielbiają kusić i uwodzić. Ich inspiracją jest "Burleska" z Christiną Aguilerą i Cher w roli głównej. Więcej w kolejnym odcinku polsatowskiego show "Got to dance - Tylko taniec".

 • Andersz wraca do "Got to dance"!

  Alan Andersz po trepanacji czaszki wraca do polsatowskiego show "Got to dance - Tylko taniec" - aktor pojawi się w kolejnym odcinku na żywo 27 kwietnia!