• Informacje na temat:

  odcinki programu

Artykuły na temat: odcinki programu
 • Nowe odcinki "Talking Dead: Fear Edition"

  Prowadzący program Chris Hardwick spotyka się z fanami, aktorami oraz twórcami serialu, by porozmawiać o najnowszych odcinkach, czy odpowiadać na pytania widzów. Gośćmi Hardwicka w premierowym odcinku programu będą aktorzy Cliff Curtis i Alycia Debnam-Carey oraz producent wykonawczy Dave Erickson. W serialu występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Mercedes Mason...

 • "Hell's Kitchen": Odcinek odwołany!

  Ważna informacja dla fanów programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia". We wtorek, 15 października, kolejnego odcinka kulinarnego show Polsatu nie będzie. Program oddaje swój czas antenowy na rzecz meczu Polska-Szkocja, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2016.

 • Fani programu mogą poczuć się rozczarowani. Jak wynika z medialnych doniesień, "Rolnik szuka żony 4" chwilowo zniknie z anteny. 17 września podobno nie zostanie wyemitowany trzeci odcinek show. Dlaczego?

 • "Szkoła seksu": Autorski program Planete+

  Planete+ wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia, w każdą środę o godz. 23 stacja pokaże premierowe odcinki "Szkoły seksu Joanny Keszka". W programie ekspertka ds. kobiecej seksualności Joanna Keszka odkryje przed widzami świat seksu w taki sposób, w jaki w telewizji nikt jeszcze tego nie robił.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...z odcinków swojego programu. A to może stać się doskonała reklamą dla pensjonatu. Gdy w końcu będąca w zaawansowanej ciąży Lena dociera do Grabiny, Marzenka właściwie nie odstępuje jej na krok. I jest...

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • "Ukryta prawda" z 1000. odcinkiem!

  ...szacunek do naszych widzów. Prezentowane historie są konsultowane na etapie scenariuszy z prawnikiem, lekarzem, policją. Na planie bywają obecni eksperci, dzięki którym możemy robić odcinki z pożarami...

 • "Talianka": Ostatni odcinek

  Jak zakończy się historia włoskiej tancerki, którą los rzucił do Rosji? Oto, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Talianka", w którym tytułową rolę gra Joanna Moro.

 • "Ranczo": Powstaną nowe odcinki serialu?

  Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce gwiazdy „Rancza” wrócą na plan! Okazało się bowiem, że zmarły w listopadzie współtwórca jednego z największych telewizyjnych hitów ostatnich lat - Andrzej Grembowicz - pracował przed śmiercią nad scenariuszami nowych odcinków. Jak poinformowała stacja RMF, materiału jest wystarczająco dużo, by stworzyć 6-odcinkowy sezon serialu i... film fabularny o mieszkańcach Wilkowyj.

 • W piątek, 5 grudnia, na planie serialu "Szkoła" była wyjątkowa okazja do świętowania. Nauczyciele, uczniowie i ekipa produkcyjna realizowały 100. odcinek, który na antenie TVN zostanie wyemitowany wiosną.

Zdjęcia na temat: odcinki programu
Wideo na temat: odcinki programu
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2790 - 2793.

  Marta jest świadkiem, jak Olaf bije się o Adę! Marta szuka pierwszego gościa do swojego programu w telewizji. Do głowy przychodzi jej… Ada! Nie zwraca uwagi na dziwne zdenerwowanie Olafa. Na siłowni Kubicki zauważa, jak Grzegorz robi obsceniczne gesty asekurując niewidomą Adę podczas ćwiczeń. Olaf daje instruktorowi w twarz! Mężczyźni zaczynają się bić. W tym momencie do klubu przychodzi Marta.

 • Brzydka prawda

  Stojąca przed romantycznymi wyzwaniami producentka porannego programu (Heigl) zostaje wplątana przez swojego szowinistycznego korespondenta (Butler), w serię oburzających eksperymentów. Mężczyzna chce udowodnić swoje teorie na temat związków i pomóc jej odnaleźć miłość. Jego błyskotliwe sztuczki, prowadzą jednak do nieoczekiwanych efektów.

 • Hanna Lis : Mój program inspiruje ludzi

  , że będzie drugi sezon programu „Bez planu”. Obecnie Hanna Lis wybiera potencjalne destynacje. Twierdzi, że tym razem chciałaby odwiedzić Szwecję, Laos i jedno z państw Ameryki Południowej.

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

Dyskusje na temat: odcinki programu
 • Re: "Korona królów": Spadek oglądalności serialu

  po prostu odcinki sa emitowane w takich godzinach że po obejrzeniu trzech odcinków drugiego sezonu zaprzestałam w ogóle oglądania tego serialu. Dziekuje tym z TVP którzy zajmuja sie tworzeniem programu emisji.

 • Re: Wspaniałe stulecie

  Zwracam się z prośbą o to aby ten film wyemitować od 1 odcinka...super film,wciągający,oglądam odcinki premierowe a na drugi dzień powtórki tak mnie wciągnął....tylko nie oglądałam pierwszych odcinków...a nie mam programu tvp historia...

 • Re: "Na Wspólnej": Włodek chce rozwodu

  Panie Prezesie Kurski. Mam prośbę: czy nie mógłby Pan publicznie wyjaśnić dlaczego odcinki nowego serialu "Elif" opisywane są w programach na czas trwania od godz. 14-tej do 15-tej, podczas gdy trwają one od godz. 14-tej do 14,30!? Także w zakresie przycisku "Info" czas trwania odcinka podawany jest także w godz. 14,00-15,00. Ponadto dlaczego ograniczono inormacje dot. poz. programu w zakresie

 • Re: „M jak miłość”: Nowy image Andrzejka

  Panie Prezesie Kurski. Mam prośbę: czy nie mógłby Pan publicznie wyjaśnić dlaczego odcinki nowego serialu "Elif" opisywane są w programach na czas trwania od godz. 14-tej do 15-tej, podczas gdy trwają one od godz. 14-tej do 14,30!? Także w zakresie przycisku "Info" czas trwania odcinka podawany jest także w godz. 14,00-15,00. Ponadto dlaczego ograniczono inormacje dot. poz. programu w zakresie

 • Re: „Barwy szczęścia”: Szok! Marta złoży pozew o rozwód!

  Panie Prezesie Kurski. Mam prośbę: czy nie mógłby Pan publicznie wyjaśnić dlaczego odcinki nowego serialu "Elif" opisywane są w programach na czas trwania od godz. 14-tej do 15-tej, podczas gdy trwają one od godz. 14-tej do 14,30!? Także w zakresie przycisku "Info" czas trwania odcinka podawany jest także w godz. 14,00-15,00. Ponadto dlaczego ograniczono inormacje dot. poz. programu w zakresie

 • Re: "M jak miłość": Brutalna napaść

  I jak tu żyć Pani Premier??? Apeluje do Pani jako Polak i Katolik o natychmiastowy zakaz emisji tego filmu.Jest to sprzeczne z naszymi wartościami.W to miejsce proszę nadawać jakiś film religijny,bądź dodatkowe odcinki programu Janka Pospieszalskiego "Warto rozmawiać"...Bo warto przecież,Pani Premier...?

 • Re: "M jak miłość": Szykują się zmiany!

  " w postaci 150-tej powtórki 3-ch części "Jak rozpętałem II wojnę światową" (dzięki temu 3 odcinki serialu tureckiego zaoszczędzone!!)!!!! Super nowość, a i na Święta nędza taka sama jak zwykle!!! Ale reklam wciąż więcej i więcej!! Np. kiedyś "Wiadomości" trwały 30 min. i to ze sportem i pogodą. A dziś wg programu: wiadomości od 19,30 do 20-tej, sport od 20,tej do 20,15, pogoda od 20,15,20,30

 • Re: Powstanie kolejna seria "Czasu honoru"?

  dobre seriale warto kontynuować. W przeciwieństwie do seriali takich jak "m jak miłość" "Barwy szczęścia" których odcinki zatruwają wieczory w tvp, "Czas honoru" wnosi do programu coś wartościowego. Dzięki takim jak ten serial wierzę jeszcze, że można puścić w telewizji coś na poziomie i nieprzekłamanego.

 • Re: "W11 - Wydział Śledczy" traci widzów

  Powtarzają po dwa trzy razy stare odcinki i pisza ze spada oglądalność. Albo Ci ktorzy układają program mają widzów w .....głębokim powazaniu, albo leci jakis szwindel i chcą zdiąć ich z programu. Przypominam,ze fimy te sa oparte na prawdziwych zdarzeniach i samo to juz powinno być programem, ktory sie szanuje. Myslę, ze w11 zdejmą a na ich miejsce b eda emitować Panią z rozkudlonymi

 • Re: Serialowy przewodnik

  , ze seriale "Rezydencja" i "Linia zycia"schodzą z programu właśnie wtedy kiedy zaczynają być bardzo ciekawe. Może ktoś napisze czy jest szansa ,że zostaną nakręcone nowe odcinki? np. najpiękniejszy serial ostatnich lat "Życie nad rozlewiskiem "też podoba się widzom i są kręcone nowe odcinki.