• Informacje na temat:

  odcinki widzowie

Artykuły na temat: odcinki widzowie
 • „Zniewolona”: Kiedy zobaczymy ostatni odcinek serialu?

  .... Drugi sezon serialu ukraińscy widzowie zobaczą 2 września. W Polsce również miał się pojawić w jesiennej ramówce. Jednak wysoka popularność serialu sprawiła, że władze TVP zdecydowały się na nie dzielić serialu na sezony. Polscy widzowie jako pierwsi zobaczyli premierowe odcinki. Zwiększenie emisji oraz brak podziału na sezony spowodował, że serial zakończy się szybciej. Jeśli żaden odcinek nie...

 • Pierwszy odcinek 5. sezonu "Gry o tron" odkodowany

  Nowy sezon nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami kultowego serialu HBO "Gra o tron" pojawi się 13 kwietnia - po raz pierwszy w historii jednocześnie w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek piątego sezonu Gry o tron w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3 nad ranem w HBO i HBO GO. Pierwszy odcinek będzie również wyemitowany w poniedziałek, 13 kwietnia

 • ​"Pułapka": Recenzja 1. odcinka

  Serial Łukasza Palkowskiego z Agatą Kuleszą w roli głównej, szumnie reklamowany jako najgorętsza nowość TVN na jesień 2018, miał swoją medialną premierę. Widzowie stacji muszą czekać do niedzieli, 9 września, tymczasem my, zdradzamy tajemnice pierwszego odcinka już dziś!

 • "Wataha": Ponad milion widzów objerzało pierwszy odcinek

  Ponad milion widzów obejrzało w niedzielę, 12 października, pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO "Wataha".

 • "rodzinka.pl": Widzowie mówią NIE rodzince Boskich!

  Szok! Członkowie serialowej rodzinki Boskich nie są już ulubieńcami widzów TVP2. Tej jesieni premierowe odcinki "rodzinki.pl" przyciągały przed telewizory rekordowo... niską widownię. Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka oglądało w niedzielne popołudnia zaledwie niewiele ponad 900 tysięcy Polaków!

 • "Taniec z gwiazdami": Więcej widzów

  Prawie 3,7 mln widzów oglądało ćwierćfinałowy odcinek "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Szansę na zwycięstwo w show mają już tylko trzy pary.

 • "Chicago Fire" i "Chirurdzy" wracają na ekrany z nowymi odcinkami

  W listopadzie fani będą znowu mogli śledzić losy bohaterów seriali "Chicago Fire" i "Chirurdzy". Nowe odcinki zadebiutują w listopadzie.

 • Najsłabszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

  Niecałe 3 miliony telewidzów oglądały wyemitowany 1 maja odcinek "Tańca z Gwiazdami". Weekendowym liderem talent-shows zostali "Mali Giganci". Finał rywalizacji maluchów oglądało w sobotni wieczór na antenie TVN-u 3,39 milionów widzów.

 • "Ucho Prezesa": Kolejne odcinki płatne!

  Okazuje się, że dwa odcinki specjalne serialu "Ucho Prezesa" będzie można obejrzeć wyłącznie na płatnej platformie. Dlaczego?

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

Zdjęcia na temat: odcinki widzowie
Wideo na temat: odcinki widzowie
 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1806-1810.

  Bójka, szantaż, narkotyki – w "Barwach szczęścia" znów robi się "gorąco"! A do tego widzowie poznają wkrótce dwoje nowych bohaterów

 • "Barwy szczęścia": Odcinki 1905-1909.

  Co nowego w "Barwach szczęścia"? Bohaterowie i widzowie nie będą narzekać na nudę. Natalia dowie się, kto kazał porwać jej córkę, a Klara i Hubert będą niepokoić się o Iwonę, która wraca z Syrii. Czy Artur zemści się na Krzepińskim?

 • "Taniec z Gwiazdami": Odcinek 2.

  Najnowsza edycja programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie przestaje zaskakiwać! Chociaż za nami dopiero dwa odcinki show, to już wydarzyło się naprawdę sporo. Najpierw jako pierwsza swoją przygodę z "TzG" zakończyła Reni Jusis, a teraz - decyzją widzów z programem pożegnał się Rafał Szatan. Zarówno on, jak i jego żona Barbara Kurdej-Szatan, przeżyli niemały szok. Zobaczcie sami!

Dyskusje na temat: odcinki widzowie