• Informacje na temat:

  odeta moro figurska w ciąży

Artykuły na temat: odeta moro figurska w ciąży
 • Odeta Moro-Figurska poleca mrożenie krwi pępowinowej!

  Odeta Moro-Figurska (33 l.) pochwaliła się właśnie, że 11 lat temu zdecydowała się na zamrożenie krwi pępowinowej córki. Celebrytka twierdzi, że w ten sposób może uchronić pociechę przed poważnymi chorobami w przyszłości...

 • Odeta Moro urodziła. Pokazała zdjęcie dziecka

  Odeta Moro (40 l.) poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że urodziła chłopca. Będzie on nosił imię Lew.

 • Odeta Moro jest w ciąży! Urodzi dziecko byłemu Anny Popek!

  Odeta Moro (39 l.), była żona Michała Figurskiego, od jakiegoś czasu jest szczęśliwa u boku Konrada, byłego partnera Anny Popek (49 l.). Wygląda na to, że ich rodzina właśnie się powiększy!

 • Odeta Moro narzeka na ciążę! Nie jest dobrze?!

  Odeta Moro (40 l.) jest już w zaawansowanej ciąży, która zaczyna jej coraz to bardziej doskwierać. Prezenterka nie szczędzi gorzkich słów prawdy o swoim wyjątkowym stanie.

 • Odeta Moro: Nie tylko poród, ale i ślub?!

  Pod koniec tegorocznego lata Odeta Moro (39 l.) po raz drugi zostanie matką. Ojcem dziecka jest jej obecny partner, Konrad, z którym związała się po rozwodzie z dziennikarzem Michałem Figurskim. O tym, że jest w ciąży, nie pisnęła ani słowa, dopóki nie wykryły tego media. Gdy przestało to być sekretem, dziennikarka przeprosiła w internecie swe koleżanki ze światka celebryckiego: "Wybaczcie...

 • Odeta Moro zdradziła płeć dziecka?! Zrobiła to w sprytny sposób!

  Odeta Moro (39 l.) nie posiada się ze szczęścia, że jest w drugiej ciąży. Teraz postanowiła uchylić rąbka tajemnicy, czy na świat przyjdzie dziewczynka, a może jednak chłopiec!

 • Odeta Moro drżała o zdrowie dziecka! Konieczne były specjalistyczne badania!

  Odeta Moro (39 l.) odkąd ogłosiła na swoim profilu w mediach społecznościowych, że spodziewa się dziecka, nie przestaje o tym pisać. Tym razem jednak postanowiła podzielić się ze swoimi fanami poważnymi obawami dotyczącymi ciąży…

 • Odeta Moro skarży się na intymny problem! To przez ciążę!

  Odeta Moro (40 l.) bardzo przeżywa swoją drugą ciążę i relacjonuje codziennie jej przebieg na swoim profilu w mediach społecznościowych. Doszło już do tego, że postanowiła podzielić się ze swoimi fanami dość intymnym problemem, z którym się obecnie boryka.

 • Nowe twarze w Dwójce

  Wkrótce w Dwójce rozpoczną pracę dwie znane prezenterki i dziennikarki - Odeta Moro-Figurska i Paulina Młynarska-Moritz. Poprowadzą poranny program poradnikowy "Pytanie na śniadanie" (emitowany od poniedziałku do soboty).

 • Dieta polskich gwiazd

  Polskie gwiazdy dbają o idealną sylwetkę i budzący zazdrość wygląd z nie mniejszą determinacją niż hollywoodzcy bywalcy czerwonych dywanów.

Wideo na temat: odeta moro figurska w ciąży
 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.