• Informacje na temat:

  odpowiedni bieg

Artykuły na temat: odpowiedni bieg
 • Agnieszka Woźniak-Starak z mężem planowała dziecko?! Zaskakujące wieści

  Powoli maleją emocje związane z tragiczną śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.), który zginął w sierpniu 2019 roku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jednak z biegiem czasu na jaw wychodzą nowe fakty z życia Piotra i jego żony Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.).

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Niezapomniane seriale lat 80., które nigdy się nie zestarzeją!

  Z biegiem lat pewne rzeczy się zmieniają - ale na pewno nie polskie kultowe seriale, które zawsze pozostaną w pamięci. “Rudy 102”, Hans Kloss, “07 zgłoś się”, pamiętne czasy PRL-u, komedie, a przy tym ważne kwestie równouprawnienia w latach 80. Pamiętacie te seriale?

 • Kraków Arena: Najbliższe koncerty i praktyczne informacje

  Sprawdź, jakie gwiazdy wystąpią w najbliższych miesiącach w Tauron Arenie Kraków, jak dojechać do obiektu i gdzie zaparkować.

 • "Klan": Ślubne plany Moniki i Feliksa

  ...się odbyć duża impreza. - Bieg dożynkowy... Zawodnicy mają koło nas metę i organizatorzy zarezerwowali całą salę na całe popołudnie i wieczór - Kazuń będzie niepocieszony, musząc jednak odmówić(...) zaszczycony! Czyli to ma być weselisko z tradycjami? Trafiłeś pod odpowiedni adres, bracie. Tradycje weselne to moja specjalność - zareklamuje się przyszłemu panu młodemu. Tymczasem Monika zdecyduje, że...

 • Gdynia 2014: Bóg, honor, ojczyzna?

  Dosyć niespodziewanie to "Bogowie" Łukasza Palkowskiego urośli do rangi faworyta do zdobycia tegorocznych Złotych Lwów na Festiwalu Filmowym w Gdyni, usuwając w cień "Miasto 44" Jana Komasy, "Pod Mocnym Aniołem" Wojciecha Smarzowskiego i "Obywatela" Jerzego Stuhra.

 • Nowe fakty w sprawie Jarosława Bieniuka! Sylwia Sz. o tym nie powiedziała!

  W połowie kwietnia wszystkimi mediami wstrząsnęła wiadomość o rzekomym gwałcie, którego miał dokonać były piłkarz na 28-letniej kobiecie. To ona zgłosiła sprawę do odpowiednich służb, które(...) wyjaśniona.  Z biegiem czasu zaczęły wypływać nowe informacje i chociażby z wyników badań toksykologicznych wynikało, że Sylwia Sz. zażywała kokainę, do czego się przyznała, ale w jej krwi nie wykryto...

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Radosław Majdan tymi słowami potwierdził ciążę Małgosi?! Można już gratulować?

  ...biżuterię, coś się zmieniło. Gosia jest fanką "bransoletek szczęścia" przy zakładaniu których, należy pomyśleć sobie życzenie, a gdy biżuteria z biegiem czasu ulegnie zniszczeniu i zerwie się, marzenie(...) mówić, by zwyczajnie nie zapeszyć. Znając Gosię i Radka z pewnością podzielą się radosną nowiną, gdy tylko przyjdzie na to odpowiednia pora.     *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Olimpijski Przystanek Woodstock

  Podczas 14. Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) odbędą się po raz pierwszy Woodstockowe Igrzyska Olimpijskie mające przypomnieć uczestnikom festiwalu idee ruchu olimpijskiego - poinformowało biuro prasowe Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wideo na temat: odpowiedni bieg
 • Władcy wojny

  Miłosny czworokąt na tle wielkiej wojny i bezwzględnej walki o władzę. Epicka megaprodukcja, zrealizowana z rozmachem godnym największych kinematografii. Jesienią 1870 roku generał Pang (Jet Li) stoi na szczycie murów miejskich ubrany w szaty gubernatora. Jego serce wypełniają marzenia o przyszłości. Mógłby zmienić bieg historii... Ale to jedna kobieta i dwóch mężczyzn zmienią całe jego życie. Pomogli mu osiągnąć władzę, lecz teraz zbliża się dzień upadku.

 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...