• Informacje na temat:

  official video

Artykuły na temat: official video
 • Oficjalny bootleg Enuff Z'Nuff

  Muzycy chicagowskiej formacji Enuff Z'Nuff ugięli się pod ogromem próśb fanów i postanowili wydać drugą edycję kasety wideo "Enuff Z'Nuff Official Bootleg Video". Można ją zamawiać wysyłając emaila do fan klubu grupy, bądź za pośrednictwem jej oficjalnej strony internetowej.

 • Michael Moore wraca do kin

  Choć film "Fahrenheit 9.11" Michaela Moore'a pojawił się na ekranach amerykańskich kin 23 czerwca, a niedługo w Stanach Zjednoczonych mają zadebiutować kasety video i płyty DVD z przebojową opowieścią, dystrybutorzy obrazu postanowili raz jeszcze wprowadzić kontrowersyjny film do kin w USA.

 • Michael Moore w natarciu

  Michael Moore nie ustaje w wysiłkach, by pokrzyżować wyborcze plany George'a Busha. Tym razem kontrowersyjny twórca zapowiedział na jesień wydanie dwóch swych kolejnych książek. "Naszym celem jest opublikowanie obu książek jeszcze przed listopadowymi wyborami prezydenckimi" - zapowiada Victoria Meyer z wydawnictwa Simon & Schuster.

 • Primal Fear: DVD w szczegółach

  Poznaliśmy już wszystkie szczegóły DVD niemieckiej grupy Primal Fear, którego premierę wytwórnia Nuclear Blast zapowiedziała na 29 września. Jego tytuł to "The History Of Fear".

 • Wspaniały wynik Susan Boyle!

  Album "I Dreamed A Dream" Susan Boyle debiutuje na 1. miejscu brytyjskiej listy najpopularniejszych płyt.

Wideo na temat: official video
 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • Zakochany wilczek 3D

  Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z? wilczym apetytem na przygodę! Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa - wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z...

Dyskusje na temat: official video
 • Re: M jak miłość

  Schiller - Let me love you (Official Video) to chyba byla ta piosenka

 • Re: M jak miłość

  Schiller - Let me love you (Official Video) to chyba byla ta piosenka nie, to nie ta piosenka:(:(.ale dzieki za dobre chęci