• Informacje na temat:

  oglądalność produkcji

Artykuły na temat: oglądalność produkcji
 • "Dziewczyny ze Lwowa": Spadła oglądalność produkcji

  Drugi sezon „Dziewczyn ze Lwowa” oglądało średnio 2,91 mln osób, o 800 tys. widzów mniej niż premierowa odsłona produkcji emitowana jesienią 2015 roku - informuje serwis WirtualneMedia.pl.

 • Branża filmowa czeka na Oscary

  22 lutego zostaną wręczone Oscary. Choć środowisko filmowe czeka z niecierpliwością na rozstrzygnięcie, to nagrody nie wpływają jednak znacząco na frekwencję w kinach. Choć oglądalność nominowanych filmów rośnie, to jednak w porównaniu z megaprodukcjami widownia jest mniejsza.

 • "Belle Epoque": Spada oglądalność serialu

  Oglądalność emitowanego w środowe wieczory serialu "Belle Epoque" spada z odcinka na odcinek.

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • ​"Zniewolona": Rośnie oglądalność. Ukraiński serial hitem wakacji?

  Od 1 lipca TVP emituje 48-odcinkowy ukraiński serial kostiumowy "Zniewolona". Ukraiński serial szybko podbił serca polskich widzów. Na ich prośbę stacja powtarzała pierwsze odcinki produkcji.

 • Wojewódzki, Drzyzga i Młynarska, czyli talk-show po polsku

  To, jak dziś wyglądają programy typu talk-show, a także publicystyczne, jest zasługą jednego człowieka. Odchodzący właśnie na emeryturę Amerykanin David Letterman stworzył genialny wzorzec. Czerpią z niego między innymi Kuba Wojewódzki, Agata Młynarska czy Ewa Drzyzga.

 • "Bodo": Niska oglądalność serialu

  Według danych Nielsen Audience Measurement serial gromadził przed telewizorami średnio 2,70 mln widzów. Dla porównania, dzieje mieszkańców wsi Wilkowyje oglądało prawie 6 mln osób. Największą publiczność zebrał pierwszy odcinek produkcji telewizyjnej Jedynki - 3,81 mln. Niestety, później oglądalność "Bodo" zaczęła spadać. Serial, który był emitowany w niedziele o godz. 20:25, przedstawiał losy...

 • Joanna Moro w czwartej serii "Blondynki"!

  Joanna Moro ("Blondynka", Anna German") nie musi martwić się o pracę. Telewizyjna Jedynka planuje nakręcić 4 sezon popularnego serialu "Blondynka". Sprawdź szczegóły!

 • "Tylko z tobą": Słaba oglądalność tureckiego serialu

  Największą popularnością cieszył się odcinek wyemitowany 7 marca - obejrzało go około 669 tysięcy osób. Do tej pory telewizyjna Dwójka wyemitowała 32 odcinki tureckiej produkcji. Akcja "Tylko z tobą" rozgrywa się we współczesnym Stambule, a fabuła koncentruje się wokół historii i perypetii miłosnych biznesmena Yigita. Mężczyzna od lat tkwi w nieszczęśliwym związku i w końcu postanawia rozwieść...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

Zdjęcia na temat: oglądalność produkcji
Wideo na temat: oglądalność produkcji
 • "Klan": Anna Powierza o przyszłości serialu

  Anna Powierza przyznała, że drży o losy serialu, w którym od lat gra. Oglądalność produkcji TVP jest wciąż wysoka, więc ma nadzieję, że po wakacjach telenowela wróci na antenę. Serialowa Czesia zdaje sobie sprawę, że wiele scen z serialu w internecie zostało uznanych za wpadki. Nie ukrywa, że sama miała na planie wiele takich niefortunnych sytuacji, ale nie chce o żadnej z nich opowiadać. Anna

 • Anna Powierza: Nie wiem, co prezes Kurski ma w głowie

  Anna Powierza przyznała, że drży o losy serialu, w którym od lat gra. Oglądalność produkcji TVP jest wciąż wysoka, więc ma nadzieję, że po wakacjach telenowela wróci na antenę. Serialowa Czesia zdaje sobie sprawę, że wiele scen z serialu w internecie zostało uznanych za wpadki. Nie ukrywa, że sama miała na planie wiele takich niefortunnych sytuacji, ale nie chce o żadnej z nich opowiadać. Anna

Dyskusje na temat: oglądalność produkcji