• Informacje na temat:

  oglądalności programu

Artykuły na temat: oglądalności programu
 • Jarosław Kuźniar ledwie odszedł z TVN24, a stacja już zanotowała poprawę wyników oglądalności!

  Jarosław Kuźniar (37 l.) był podobno niezbyt zadowolony, gdy oświadczono mu, że fotel prowadzącego program w TVN24 zamieni na fuchę prezentera w „śniadaniówce”. Jednak jego domniemane rozczarowanie chyba na nikim nie robi wrażenia. Gdy odszedł z poprzedniej pracy, jego koledzy odnieśli sukces i zanotowali wzrost oglądalności!

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • "M jak miłość" liderem oglądalności

  Pierwszy odcinek "M jak miłość" w wiosennej ramówce TVP2 obejrzało 6,91 mln osób. Serial zdecydowanie wygrał z konkurencją - zajmujący drugie miejsce w tym czasie Polsat miał 4,5 mln widzów mniej. Sztandarowe seriale innych stacji pozostają daleko w tyle.

 • Oglądalność talent shows: Nie ma mocnych na "Mam talent"

  Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości - świnia robiąca kupę to ulubiona rozrywka Polaków.

 • Martyna Wojciechowska zrealizuje program z córką?

  ...wspaniałym ludziom, z którymi pracuję, powstał 8. sezon mojego programu, inny, niż zakładaliśmy, ale uważam, że bardzo dobry. Cieszą mnie też wyniki jego oglądalności. Najlepsze jak dotąd. Skąd...

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.

 • "Na dobre i na złe": Czy spadek oglądalności zaważy na przyszłości serialu?

  Mimo spadku oglądalności (o 370 tysięcy widzów mniej w porównaniu do zeszłego roku) "Na dobre i na złe" nadal pozostało liderem wśród programów telewizyjnych emitowanych w środy.

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  Nowe seriale paradokumentalne stacji Polsat i TVN, czyli "Poznaj swoje prawa" i '"Wesołowska i mediatorzy", osiągają bardzo niskie wyniki oglądalności.

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

Zdjęcia na temat: oglądalności programu
Wideo na temat: oglądalności programu
 • Zespół Akcent w programie "Sprawa dla reportera"! Żenada?

  Ostatnie sondaże nie są zbyt łaskawe dla TVP. Okazuje się bowiem, że pod rządami Kurskiego stacja zanotowała najniższe wyniki oglądalności w historii telewizji. Być może dlatego do popularnego show Elżbiety Jaworowicz zaproszono jedną z największych gwiazd disco polo, Zenona Martyniuka z zespołu Akcent... (YouTube)

 • "Świat się kręci" zniknie z anteny? Agata Młynarska komentuje

  . Zapewnia też, że życie nauczyło ją, by do spraw zawodowych podchodzić bez emocji. Decyzję dot. przyszłości programu „Świat się kręci” zarząd TVP ma podjąć do końca czerwca. W chwili obecnej nie(...) wyniki oglądalności „Wiadomości”, jego produkcja jest zbyt kosztowna, nie można też określić, do jakiej grupy odbiorców jest skierowany. – W ogóle mnie to nie dziwi. Uważam, że każdy zarząd ma prawo

Dyskusje na temat: oglądalności programu
 • Re: "Korona królów": Spadek oglądalności serialu

  po prostu odcinki sa emitowane w takich godzinach że po obejrzeniu trzech odcinków drugiego sezonu zaprzestałam w ogóle oglądania tego serialu. Dziekuje tym z TVP którzy zajmuja sie tworzeniem programu emisji.

 • Re: "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  Te wszystkie Tańce, Malanowskie, Wesołowskie itp. to same obciachy ! Dobrego polskiego programu teraz zrobić to nie ma kto, tylko małpują zachodnie gnioty !

 • Re: "Korona królowej" i "Drogi do wolności" nowymi serialami TVP! A co z hitowymi produkcjami?

  A gdzie jest "Łowca Smoków"?!!! Najciekawszy program zdjęty z powodu czego? Osobistych animozji? Najgorsza pora oglądalności w celu wykasowania programu?! Skandal!!!

 • Re: "Ranczo": Anna Mucha wygryzie Kusego z "Rancza"?

  Po prostu kolejny program , który przestanę oglądać ze względu na tą durną głupią prymitywną zdzirę . Ale dla przygłupów z telewizji liczy się wzrost oglądalności a nie wartości programu .

 • Re: "Singielka": Dominika Gwit zaręczy się w Wielkanoc?

  polsatowskiej manipulacji podnoszenia oglądalności - proszę wziąć pod uwagę, że prawdopodobnie pasztetowi kibicuje spora rzesza ludzi z nadwagą, a takich w Polsce nie brakuje. Co nadal nie zmienia mojego zdania, że nie taka rola telewizyjnego programu rozrywkowego.

 • Re: "M jak miłość": Małgorzata Kożuchowska znów zagra Hankę?!

  zyskałby na oglądalności gdyby Biernackiego aresztowano i zaczaśnięto w windzie. Dlaczego Maciuś i Bożenka nie przeklinajom mundurkuw szkolnych, kiedy robiom to wszystkie dzieci w Polsce? Nie(...) sejmiku wojewudzkiego i chwalić się jak walczy o pieniąndze dla szpitala z Sektorowego Programu Operacyjnego, zaś Kuba Burski powinien być co najmniej członkiem zażądu powiatu. Wtedy nawet dla mnie to

 • Re: "M jak miłość": Czy Sobańska przekona Ulę, by wróciła do Janka?

  zyskałby na oglądalności gdyby Biernackiego aresztowano i zaczaśnięto w windzie. Dlaczego Maciuś i Bożenka nie przeklinajom mundurkuw szkolnych, kiedy robiom to wszystkie dzieci w Polsce? Nie rozumiem czemu(...) wojewudzkiego i chwalić się jak walczy o pieniąndze dla szpitala z Sektorowego Programu Operacyjnego, zaś Kuba Burski powinien być co najmniej członkiem zażądu powiatu. Wtedy nawet dla mnie to wszystko

 • Re: "Na dobre i na złe": Hana i Piotr znikają z serialu. Wyjadą do Izraela

  był zaproszonym gościem w radiowej jedynce. Słuchałam całego programu i nigdy nie zdarzyło mi się by ktokolwiek tak się zachowywał i ubliżał słuchaczom jak widzom. Prowadząca nie mogła sobie poradzić(...) i tak niesympatycznie, że serial straci na oglądalności po odejściu najsympatyczniejszej pary.

 • Re: "Barwy szczęścia": Odcinek 1512.

  Można ze śmiechu boki pozrywać takie idą teksty. To nie jest epatowanie amatorskim sexem to cały system wolności seksualnej dla bezpruderyjnych Polaków. Witryna obecnie w szczycie oglądalności około 23(...) java, flash? Odinstaluj starą jave, flasha i użyj jakiegoś programu do czyszczenia systemu i rejestru z pozostałości tych komponentów, bo one są przyczyną problemów. Usuń tymczasowe pliki internetowe

 • Re: "Wiadomości..." bez oglądalności

  Dowiedziałam się o tym serialu zupełnie przypadkiem i jestem ZACHWYCONA!! Jeżeli chodzi o z byt niską oglądalność to ja jako laik wiem dlaczego. ON NIE MA ŻADNEJ reklamy może gdzieś ...... ale niewidoczna dla przeciętnego widza (nieoglądającego programu 2) Moim zdaniem jest to najlepszy polski serial, dobór i gra aktorów jest rewelacyjna!! Gratuluję i mam nadzieję, że oglądalność wzrośnie