• Informacje na temat:

  oglądalności serial

Artykuły na temat: oglądalności serial
 • "M jak miłość" z rekordem oglądalności

  Odcinek wyemitowany 24 września w TVP2 zanotował rekordową widownię - 5,6 mln widzów. Był to najlepszy wynik oglądalności od 24 kwietnia 2018 roku, a jednocześnie najchętniej oglądany odcinek tego sezonu. Serial wygrał z konkurencją, przy udziałach 35,9% był liderem pasma.

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • "Żywe trupy": Serial znowu osiąga wysokie wyniki oglądalności

  ...prawda premiera siódmego sezonu nie pobiła rekordu oglądalności produkcji AMC (ten należy do pierwszego epizodu 5. serii), ale twórcy i tak mogą otwierać szampana - w porównaniu do pierwszego(...). Produkcja zamiast trzynastu odcinków będzie liczyła tylko dziesięć i prawdopodobnie zostanie zakończona. Podobny los spotkał w zeszłym roku seriale "Blood & Oil", "The Player" czy "Raport mniejszości".

 • Serial "Gra o tron" wyprzedzi literacki pierwowzór George'a R.R.Martina

  Producenci serialu "Gra o tron" David Benioff i DB Weiss potwierdzili, że produkcja HBO zakończy się, zanim do księgarń trafi ostatnia część książkowej sagi George'a R.R. Martina "Pieśń Lodu i Ognia".

 • "M jak miłość" liderem oglądalności

  Pierwszy odcinek "M jak miłość" w wiosennej ramówce TVP2 obejrzało 6,91 mln osób. Serial zdecydowanie wygrał z konkurencją - zajmujący drugie miejsce w tym czasie Polsat miał 4,5 mln widzów mniej. Sztandarowe seriale innych stacji pozostają daleko w tyle.

 • Pierwsze odcinki seriali produkcji HBO odkodowane w HBO GO

  HBO odkodowało pierwsze odcinki wybranych seriali własnej produkcji w serwisie internetowym HBO GO. Można tam obejrzeć pierwsze odcinki, m.in. "Gry o tron", "Detektywa", "Rodziny Soprano" czy "Dziewczyn". Akcja związana jest z trwającą właśnie kampanią promującą seriale produkcji HBO.

 • "Wesołowska i mediatorzy" z bardzo marnymi wynikami oglądalności

  Nowe seriale paradokumentalne stacji Polsat i TVN, czyli "Poznaj swoje prawa" i '"Wesołowska i mediatorzy", osiągają bardzo niskie wyniki oglądalności.

 • "Hell's Kitchen": Amaro płakał ze śmiechu

  Trzecia odsłona kulinarnego show telewizji Polsat "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia", który jest emitowany od 10 marca we wtorki o godzinie 20:05, osiąga świetne wyniki oglądalności. Od początku tej serii programu widownia rośnie z odcinka na odcinek.

 • "Aż po sufit": Przyczyną niskiej oglądalności serialu był błąd techniczny

  Aktor nie uważa, że jest winny porażki serialu „Aż po sufit!”. Jego zdaniem serial spodobał się widzom, a niska oglądalność to efekt decyzji stacji TVN o emisji serialu zarówno w telewizji, jak i na platformie TVN Player. Pazura uważa, że większość widzów wybrała platformę.

 • "Taniec z Gwiazdami" znów słabo

  Myliłby się ten, kto sądziłby, że ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyczyni się do znaczącego wzrostu oglądalności show Polsatu. Mimo że na parkiecie pozostały jedynie trzy pary, ich występy niewiele osób chce śledzić.

Zdjęcia na temat: oglądalności serial
Wideo na temat: oglądalności serial
 • Cezary Pazura: przyczyną niskiej oglądalności serialu „Aż po sufit!” był błąd techniczny

  Aktor nie uważa, że jest winny porażki serialu „Aż po sufit!”. Jego zdaniem serial spodobał się widzom, a niska oglądalność to efekt decyzji stacji TVN o emisji serialu zarówno w telewizji, jak i na platformie TVN Player. Pazura uważa, że większość widzów wybrała platformę.

 • "The Big C"

  Nowy serial Showtime pobił rekord oglądalności. Pilot zobaczyło aż 1.6 miliona widzów. Co daje najlepszy wynik w historii serialowych premier ostatnich 12 lat. Tytuł serialu nawiązuje do jednego z głównych jego wątku - "big C" to inaczej "cancer" - rak. Bohaterka (fenomenalna Laura Linney) do tej pory była nauczycielką, z nudnym życiem. Wszystko się zmienia, kiedy dowiaduje się o swojej chorobie

Dyskusje na temat: oglądalności serial