• Informacje na temat:

  ogłoszenia nominacji

Artykuły na temat: ogłoszenia nominacji
 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • Nominacje do nagród TCA

  ...w stanie zrealizować świetny i intrygujący serial, jest produkcja "UnREAL" z Shiri Appleby i Constance Zimmer w rolach głównych. Oto lista nominacji: Indywidualne osiągnięcie w dramacie Bryan Cranston...

 • Oscary 2015: Dla kogo nominacje?

  15 stycznia około 15:00 dowiemy się, czy "Ida" wciąż będzie miała szansę na tegorocznego Oscara. Ogłoszenie nominacji we wszystkich 24. kategoriach odbędzie się podczas specjalnej konferencji prasowej transmitowanej na żywo.

 • Nominacje do nagród TCA 2017

  ...nominacji: Indywidualne osiągnięcie w dramacie: Sterling K. Brown - "Tacy jesteśmy" (NBC); Carrie Coon - "Pozostawieni", "Fargo"; Claire Foy - "The Crown" (Netflix); Nicole Kidman - "Wielkie...

 • "Birdman" z 4. nominacjami Gildii Aktorów

  W środę, 10 grudnia, Amerykańska Gildia Aktorów (SAG) ogłosiła nominacje do swoich dorocznych nagród. Najwięcej - cztery - otrzymał "Birdman".

 • Nominacje do nagród Emmy 2017

  ...lipca 2017" user="chrisharnick" /> Choć wiele nominacji bardzo pozytywnie nas zaskoczyło, to musimy przyznać, że boli brak "Pozostawionych" wśród najlepszych seriali dramatycznych. Jeżeli chodzi(...) miniseriali. Te kategorie zdominowały "Wielkie kłamstewka", "Konflikt": Bette i Joan" oraz "Długa noc". Jeżeli chodzi o statystyki i stacje, to najwięcej nominacji - włączając kategorie aktorskie...

 • "Obce ciało" Zanussiego z 12 nominacjami do Węży

  Akademia Węży ogłosiła nominacje do 4. edycji swoich nagród przyznawanych corocznie złym polskim filmom oraz ich twórcom. Nominacje zdominowało "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego.

 • Serialowe nominacje do Orłów 2017

  7 lutego 2017 roku o godzinie 12.00, w siedzibie ASP w Warszawie zostały ogłoszone nominacje do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2017, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej, odpowiednika francuskich Cezarów, czeskich Lwów czy hiszpańskich Goi. Sprawdźcie, kto otrzymał nominacje w kategorii serialowej!

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

Wideo na temat: ogłoszenia nominacji
 • Wielki sukces! "Boże Ciało" Jana Komasy nominowane do Oscara!

  "Boże Ciało" Janka Komasy otrzymało nominację do Oscara! Akademia Filmowa ogłosiła w poniedziałek (13.01) kto powalczy o najważniejsze statuetki świata kinematografii. W kategorii najlepszy film międzynarodowy nasza rodzima produkcja powalczy z: „Krainą miodu”, „Nędznikami”, „Bólem i blaskiem” oraz „Parasite”. Bezdyskusyjnym faworytem jest właśnie „Parasite”, który ma na koncie zarówno Złotą Palmę, jak i Złotego Globa. Po sukcesach Pawła Pawlikowskiego polscy widzowie mają jednak wiele...

 • Bez litości

  Były agent CIA, poszukując odkupienia za uczynki z przeszłości, zamieszcza ogłoszenie w gazecie, gdzie oferuje swoje usługi.

 • Aż po grób

  Nie robi się jaj z pogrzebu? Oni zrobili! Gdy interes w branży pogrzebowej nieco podumiera, a pojawia się klient, który chce wyprawić pogrzeb z wielką pompą i płaci gotówką, tylko idiota nie skorzystałby z takiej okazji. Może dla kogoś byłoby problemem to, że ów pogrzeb ma się odbyć za życia zleceniodawcy, ale w słowniku Franka Quinna (rewelacyjna rola Billa Murraya "Dzień Świstaka", "Między słowami"), właściciela zakładu pogrzebowego, nie ma słowa "niemożliwe". Tym bardziej, że niecodziennym...