• Informacje na temat:

  ogniem i mieczem obsada

Artykuły na temat: ogniem i mieczem obsada
 • "Gra o tron": Powraca ulubieniec publiczności?

  Fani "Gry o tron" w końcu mogą odetchnąć z ulgą. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie zdradzające powrót jednego z ulubieńców publiczności na plan zdjęciowy! Uwaga, spoilery!

 • "Pan Wołodyjowski": Azja na palu, biust Ireny Karel i ciężarówka

  Polacy szturmowali kasy kin, by ujrzeć wbijanego na pal Azję, biust Ireny Karel i ciężarówkę!

 • "Na dobre i na złe": Michał Żebrowski od dziecka marzył, żeby być aktorem

  ...", "Ogniem i mieczem", "Starą Baśń" i "Wiedźmina" ustawiały się długie kolejki, a role w ekranizacjach wielkich dzieł polskiej literatury przyniosły aktorowi mnóstwo nagród, a wśród nich Wiktora i Złotą...

 • W poniedziałek autorzy ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Quo Vadis" oficjalnie ogłosili obsadę tej największej w historii polskiego kina produkcji. W roli Ligii wystąpi nieznana nikomu, modelka Magdalena Mielcarz. Po za tym w filmie pojawią się: Paweł Deląg jako Marek Winicjusz, Michał Bajor w roli Nerona, Danuta Stenka, która zagra Pomponię, Bogusław Linda jako Petroniusz, Jerzy Trela w roli Chilona Chilonidesa i Rafał Kubacki, mistrz świata w dżudo, jako Ursus.

 • Michał Żebrowski w "Starej baśni"

  Jerzy Hoffman i Michał Żebrowski, po ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "Ogniem i mieczem" , znowu spotkają się na planie filmowym. Twórca kinowej wersji "Trylogii" zabiera się za sfilmowanie powieści Józefa Ignacego Kraszewskiego "Stara baśń". Michał Żebrowski ma podobno zagrać głównego bohatera - Ziemka. Pierwszy klaps padnie 26 sierpnia.

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • J. Hoffman nie komentuje zarzutów

  Jerzy Hoffman ( "Ogniem i mieczem" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" ) nie chce komentować wtorkowego protestu ukraińskiego reżysera Jurija Iljenko przeciwko pomysłowi sfilmowania przez niego powieści Mikołaja Gogola, "Taras Bulba".

 • "Bitwa Warszawska 1920". Zwiastun!

  W Internecie pojawił się zwiastun do najnowszego filmu Jerzego Hoffmana ("Potop", "Ogniem i mieczem") - "Bitwa Warszawska 1920", pierwszej polskiej produkcji realizowanej w technice trójwymiarowej.

 • Izabella Scorupco w "Egzorcyście"!

  Producenci horroru "Exorcist: The Beginning" postanowili gruntownie zmienić gotowe już dzieło. W związku z tym zarządzono nakręcenie wielu nowych scen i wycięcie części materiału powstałego pod kierunkiem zwolnionego reżysera Paula Schradera. Na całym zamieszaniu skorzysta polska aktorka Izabella Scorupco ( "GoldenEye" , "Ogniem i mieczem" , "Granice wytrzymałości" ), która weźmie udział

 • Wiedźmin Żebrowski

  21 lipca zabrzmiał pierwszy klaps na planie "Wiedźmina", będącego ekranizacją opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta: "Miecz przeznaczenia" i "Ostatnie życzenie". Choć realizacja filmu okryta jest tajemnicą, pojawiły się zdjęcia tytułowego bohatera, którego kreuje Michał Żebrowski.

Wideo na temat: ogniem i mieczem obsada
 • „Na dobre i na złe”: Michał Żebrowski nie żałuje decyzji o dołączeniu do obsady serialu

  Michał Żebrowski był u szczytu popularności, gdy zdecydował się dołączyć do obsady serialu „Na dobre i na złe”. Miał wówczas na koncie role w takich kinowych hitach jak „Ogniem i mieczem”, „Kto nigdy nie żył...”, „Pręgi”, oraz „Pan Tadeusz”. W postać profesora Andrzeja Falkowicza, chirurga ze szpitala w Leśnej Górze, aktor po raz pierwszy wcielił się w 2011 roku, choć wcześniej wielokrotnie

Dyskusje na temat: ogniem i mieczem obsada