• Informacje na temat:

  ogniem i mieczem zdjęcia

Artykuły na temat: ogniem i mieczem zdjęcia
 • Izabella Scorupco pochwaliła się ponętnym biustem! Nieźle rozgrzała fanów!

  Izabella Scorupco ma 48 lat, ale wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna sporo młodsza koleżanka. Aktorka od zawsze zachwycała urodą, a mężczyźni tracili dla niej głowę. Do tego z wiekiem wygląda coraz lepiej. Iza zdaje sobie z tego sprawę, więc nie szczędzi fanom seksownych fotek. Na najnowszym zdjęciu słynna Helene Kurcewiczówna z "Ogniem i mieczem" ponętnie wypina biust przed obiektywem...

 • Wajda wśród laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Reżyser Andrzej Wajda, operator Wiesław Zdort, kierownik produkcji Włodzimierz Śliwiński oraz dekoratorka wnętrz Albina Barańska są wśród laureatów przyznanych w środę, 17 grudnia, - za wieloletni wkład w rozwój rodzimej kinematografii - Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2014.

 • "Gra o tron": Powraca ulubieniec publiczności?

  Fani "Gry o tron" w końcu mogą odetchnąć z ulgą. W sieci pojawiło się właśnie zdjęcie zdradzające powrót jednego z ulubieńców publiczności na plan zdjęciowy! Uwaga, spoilery!

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Agata Kulesza jako... gangster!

  Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do serialu sensacyjnego "Krew z krwi". W środę gwiazdy występujące w nowej produkcji Canal+, z Agatą Kuleszą i Izabelą Kuną na czele, spotkały się w jednej z warszawskich restauracji, by świętować finał swojej trzymiesięcznej pracy.

 • Mija 15 lat od premiery "Ogniem i mieczem"

  15 lat temu, 8 lutego 1999 roku, na ekrany polskich kin trafiła ekranizacja "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana. Pamiętacie, kto wcielił się w bohaterów Sienkiewicza?

 • Izabella Scorupco pokazała młodego kochanka! Pasują do siebie?

  Aktorka, która zasłynęła na całym świecie dzięki jednemu z filmów z sagi o Jamesie Bondzie, a także dzięki głównej roli żeńskiej w "Ogniem i Mieczem", nadal budzi zainteresowanie mediów. Choć sama stara się chronić swoje życie prywatne, to niekiedy uchyli rąbka tajemnicy i tak też było tym razem.  Iza była już dwukrotnie zamężna - z małżeństwa z Mariuszem Czerkawskim (47 l.) ma córkę Julię (22

 • Seweryn rozpoczął zdjęcia w Toruniu

  W Toruniu rozpoczęły się w sobotę plenerowe zdjęcia do filmu "Kto nigdy nie żył" w reżyserii Andrzeja Seweryna. Debiutancki obraz Seweryna opowiada historię młodego księdza, który zaraża się wirusem HIV od narkomanów, którymi się opiekuje. Główną role gra Michał Żebrowski ( "Pręgi" , "Ogniem i mieczem" ).

 • Michał Żebrowski i Izabella Scorupco: Fatalne zauroczenie!

  Kiedy na początku 1997 roku poznali się na zdjęciach próbnych do „Ogniem i mieczem”, zachwycił się jej urodą. Szczególnie twarzą jak u porcelanowej lalki, piękną, delikatną, zmysłową. Michał(...) zadzwoniła do jego żony, Wali. Ustalono nowy harmonogram zdjęć.  Córkę Julię urodziła 15 września 1997 roku, a realizacja "Ogniem i mieczem" wystartowała w październiku. Iza rozpoczęła pracę na początku...

 • Bajon skończył zdjęcia do "Ślubów..."

  Balem zakończyły się zdjęcia do filmu "Śluby panieńskie" w reżyserii Filipa Bajona. W jednej z największych polskich produkcji kostiumowych od czasów "Zemsty" i "Ogniem i mieczem" zagrały sławy polskiego kina, m.in. Anna Cieślak, Marta Żmuda Trzebiatowska, Edyta Olszówka, Borys Szyc, Maciej Stuhr, Robert Więckiewicz, Andrzej Grabowski, Daniel Olbrychski, Marian Opania, Jan Nowicki i Lech Ordon.