• Informacje na temat:

  ogromne graffiti

Artykuły na temat: ogromne graffiti
 • Słynne procesy gwiazd

  ...znęcał się nad nim przed zadaniem ostatecznego ciosu. Trwający rok proces budził w Stanach ogromne emocje. Policji zarzucano chęć zniszczenia ''czarnego, który wyrwał się przed szereg''. O.J. Simpson(...) tych warunków może zaowocować karą więzienia. W ramach prac społecznych Brown będzie mył samochody i zmywał graffiti. Choć wyrok dotyczy gwiazdora, sędzia wcześniej ostrzegała także Rihannę, że ta nie...

 • Wu-Tang Clan a sprawa polska

  Przy okazji nowej płyty zespołu Wu-Tang Clan można dyskutować o tym czy legenda zespołu wciąż jest żywa, czy to już raczej odcinanie kuponów od dokonań, które w latach 90. zmieniły historię hip hopu. Ale nie w Polsce - tu dziewiątka ze Staten Island jak była tak jest nadal punktem odniesienia.

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Niezwykła oscarowa kampania

  Najsłynniejszy anonimowy artysta uliczny - Banksy, jest nominowany do Oscara. W oczekiwaniu na werdykt w sprawie swojego pierwszego filmu "Wyjście przez sklep z pamiątkami" dekoruje graffiti Los Angeles.

 • "Jestem cholernie zmienna"

  graffiti" u boku Marka Kondrata. We wrześniu 2004 roku, po dwuletniej przerwie, ukazała się jej kolejna, już siódma w dyskografii płyta, zatytułowana "Samotna w wielkim mieście". O albumie, pobycie w Tokio

 • Wideoklip ku czci Joe Strummera

  Amerykański aktor Matt Dillon i reżyser Jim Jarmusch pojawią się w teledysku do piosenki "Redemption Song" zespołu The Mescaleros. Jest ona hołdem złożonym wokaliście tej grupy, zmarłemu niecały rok temu Joe Strummerowi, który zasłynął jako lider słynnej angielskiej formacji The Clash.

 • "Covan, obudź się": Pomagają potrzebującemu koledze

  W czwartek (19 stycznia) w Rzeszowie rozpoczyna się charytatywna trasa "Covan Wake The Fuck Up Tour 2012" na rzecz poszkodowanego w tragicznym wypadku Adriana "Covana" Kowanka, byłego wokalisty Decapitated.

 • "Covan, obudź się": Szczegóły trasy

  Aż 33 zespoły reprezentujące czołówkę polskiej sceny metalowo-rockowej zaprezentują się publiczności w ramach charytatywnej trasy "Covan Wake The Fuck Up Tour 2012" na rzecz pomocy poszkodowanemu w tragicznym wypadku Adrianowi "Covanowi" Kowankowi, byłemu wokaliście Decapitated.

 • "Przyszłość polskiego beatboxu"

  Fakt, że beatbox jest w Polsce spychany gdzieś na drugi plan może irytować szczególnie wtedy, kiedy spotyka się takich ludzi, jak JahDeck, Fat Matthew i Nubi z Al-Fatnujah. Z pewnością jeszcze nie raz o nich usłyszycie, bo ta trójka ma doskonałe predyspozycje do tego, aby wznieść się na wyżyny międzynarodowej areny beatbox'u... Z uzdolnionymi beatboxerami rozmawiał Diabeł.

 • Kasia Kowalska woli śpiewać

  Kasia Kowalska jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w naszym kraju, a każda z jej dotychczasowych płyt osiągała status Złotej. Jej najnowszy album, zatytułowany "Antidotum", ukazał się 14 października i także okazał się sukcesem. W rozmowie z INTERIA.PL piosenkarka przyznała, że nadal woli koncerty od przebywania na planie filmowym.