• Informacje na temat:

  ogromny dystans

Artykuły na temat: ogromny dystans
 • "Przyjaciółki": Z dystansem do kariery

  ...swojej kariery:  "Im mniej mi zależy, tym lepiej mi idzie". To ciekawa postawa w dzisiejszym show-biznesie, bo na ogół wszyscy się raczej spinają. - Zawsze miałam ogromny dystans do swojego zawodu(...) bardziej mam większy dystans do tego, co się dzieje dookoła. Powiedziała też pani: "Nieważne w czym grasz, ale jak grasz". - Każde zadanie aktorskie staram się wykonać jak najlepiej z szacunku...

 • Tomasz Lubert: Kiedyś to fani zabiegali o muzyków, teraz jest odwrotnie

  Kompozytor Tomasz Lubert zauważa, jak bardzo internet skrócił dystans pomiędzy wykonawcami a ich publicznością.

 • Tomasz Stockinger w zupełnie nowej roli! "Ogromnie się cieszę"

  Niedawno został pan dziadkiem. Jakie to uczucie? Tomasz Stockinger: - Ogromnie się cieszę. Widziałem już Oliwię i jestem bardzo szczęśliwy. Chcę być takim żwawym dziadkiem, pogodnym, dającym dużo ciepła i miłości. Dzieci potrzebują mamy i taty, ale często to właśnie dziadkowie mają przyjemniejsze relacje z wnukami, bo podchodzą z większym dystansem, potrafią dobrze doradzić w różnych...

 • Jerzy Stuhr odmładza się przez perukę

  Jaki jest Jerzy Stuhr bez cenzury? Luz, dystans, autoironia i gotowy żart w każdej sytuacji. Takiego kochają go Polacy od czasu "Seksmisji". Zobaczcie jak zaraża energią innych!

 • Gierszał: Trzeba mieć dystans

  ...radzisz sobie z zainteresowaniem i oceną mediów? J.G.: - Trzeba mieć dystans do tego wszystkiego. Staram się przykładać do tego, co robię, ale nie wszystko musi się udać. Zawsze można zrobić więcej...

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Ma do widza ogromny szacunek

  Halinka Dębkowa z "Na Wspólnej" bawi do łez, Solejukowa z "Rancza" – wzrusza. Katarzyna Żak w każdą swoją rolę wkłada dużo serca. Dlaczego? Bo ma do widza ogromny szacunek.

 • Żona Żebrowskiego woli Goslinga!

  Michał Żebrowski powiedział niedawno, że bardzo ubolewa nad tym, iż nigdy nie był, nie jest i nie będzie idolem... swojej żony Aleksandry. - Ola woli Ryana Goslinga - żartuje aktor.

 • Krzysztof Tyniec żonę poznał... w kościele! Niezwykła historia miłości

  Krzysztof Tyniec (61 l.) zapewne nawet nie przypuszczał, że swoją wielką miłość znajdzie w kościele. Ale to właśnie tam spotkał kobietę, która została jego żoną! W rozmowie z "Rewią" aktor dzieli się przepisem na udane małżeństwo i opowiada, jak zachować zdrowy dystans do życia.

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

Zdjęcia na temat: ogromny dystans
Wideo na temat: ogromny dystans
 • "Jabłczyńska zmienia facetów jak rękawiczki"?

  Najgłupsza plotka, jaką o sobie przeczytała Joanna Jabłczyńska? Oczywiście związana z mężczyznami. Gwiazda ma ogromny dystans do siebie i... mediów plotkarskich, które za wszelką cenę próbują uwikłać ja w romans albo zrobić z niej "niegrzeczną dziewczynkę"!

 • "Wypinanie tyłka" w "Pytaniu na śniadanie"!

  Michelle Obama, znana z poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie, nawołuje do prowadzenia zdrowego trybu życia w dość humorystyczny sposób. Ostatnio wystąpiła w show Ellen DeGeneres, tańcząc na scenie. Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" postanowili to powtórzyć i ruszyli na parkiet. "Wypinamy tyłek" - zachęcała podekscytowana Anna Popek. Jak myślicie, wyszło zabawnie czy żenująco

 • „M jak miłość”: „Jestem skory do wygłupów”

  - Wciąż chce mi się pracować, bo gdy pracuję, to czuję się jeszcze potrzebny. Czuję, że jestem na chodzie, choć chodzą już coraz… spokojniej – żartuje Witold Pyrkosz, czyli serialowy Lucjan. - Gdyby mi ktoś powiedział, że będę żył tyle lat ile już żyję, to bym się roześmiał - dodaje. - Witek ma takie chwile, gdy jest bardziej zamyślony i myślę, że czuje już taki dystans do swojej pracy

Dyskusje na temat: ogromny dystans
 • Re: Życie po "Ryśku"

  Panie Ryśku, szczerze to miałem Pana za du.... wołową, ale po występach u Szymona, wiem, że ma Pan ogromny dystans do siebie, poczucie humoru i Talent, powodzenia!!!