• Informacje na temat:

  ogromny ogród

Artykuły na temat: ogromny ogród
 • Małgorzata Ostrowska od koncertów woli pielęgnowanie ogrodu!

  ...ma wiele innych pasji, które fascynują ją o wiele bardziej niż śpiewanie na scenie. "Mam bardzo dużo różnych zajęć. Gdyby doba miała trzydzieści godzin, byłabym zadowolona. Na przykład mam ogromny ogród, który pielęgnuję. I uwielbiam gotować!" - wyznała. Pochwaliła się również innymi umiejętnościami. "Jestem urodzonym rzemieślnikiem. Umiem sama coś zbudować i położyć kafelki. Robię też wino...

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Tak Andrzej Duda i Agada Kornhauser-Duda kibicowali biało-czerwonym

  Andrzej Duda (46 l.) wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą (46 l.) mecz Polski z Senegalem przeżywał w towarzystwie zaproszonej do Pałacu Prezydenckiego młodzieży. W ogrodach utworzono specjalną strefę kibica. Emocje były ogromne!

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Tomasz Olejniczak mieszka na bogato. Pokazał swój dom

  Tomasz Olejniczak (44 l.) pokazał w "Dzień dobry TVN" swój 300-metrowy dom pod Poznaniem z ogromnym ogrodem. Wnętrza robią wrażenie. Antyki, kryształy, porcelana, gobeliny i modernistyczne dodatki - tak mieszka znany projektant. "W łazience mam trochę biczy wodnych i domowego SPA" - opowiada szczęśliwy.

 • Agnieszka Holland o "House of Cards": Nie zawiodłam się

  Agnieszka Holland zakończyła pracę na planie serialu "House of Cards". Polka wyreżyserowała kilka odcinków trzeciego sezonu jednego z najpopularniejszych obecnie seriali na świecie. Przyznaje, że nie zawiodła się na współpracy z Kevinem Spaceyem i Robin Wright, która była głównym powodem przyjęcia propozycji sieci Netflix. Holland docenia ich doskonały warsztat aktorski oraz profesjonalizm na planie.

 • Maryla Rodowicz nie radzi sobie z samotnością po rozstaniu?

  Kiedy Maryla Rodowicz (73 l.) gra koncerty, wie, że żyje! Ale gdy tylko zostaje sama, czuje ogromny smutek.

 • Tajemnice ogrodu Mai Popielarskiej

  Maja Popielarska to właścicielka pięknego ogrodu. Dla "pogodynki" przestrzeń przed domem musi być przede wszystkim funkcjonalna.

 • "rodzinka.pl": Boscy wrócą do domu na Pokrętnej 13?

  ..., pralnią, spiżarnią i ogromnym ogrodem w stylu angielskim, którą pokaże im agentka. - A za te luksusy to jaka cena? - zapyta Boski właścicieli domu (Ewa Lorska i Tomasz Bednarek). - Jak dla państwa...

 • Pamięci Macieja Kozłowskiego

  6 września w Teatrze IMKA w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Agnieszki Kowalskiej, żony zmarłego niedawno aktora - Maćka Kozłowskiego. Wystawa pod przekornym tytułem "Życie nigdy się nie kończy" obejmuje nowy cykl obrazów namalowanych podczas ostatnich dwóch lat wspólnego życia, które spędzili w swoim domu na wsi.

Zdjęcia na temat: ogromny ogród
 • Emil Karewicz, czyli Hermann Brunner ze „Stawki większej niż życie”