• Informacje na temat:

  ogromny potencjał

Artykuły na temat: ogromny potencjał
 • Iwona Węgrowska nie może się nachwalić córki! Ma ogromny talent!

  ...w tym wszystkim jej pomóc. Potencjał ma ogromny, śpiewa przepięknie – mówi Iwona Węgrowska. Liliana urodziła się w lipcu 2015 roku, nie skończyła więc jeszcze 3 lat. Już teraz dysponuje jednak mocnym...

 • Shawn Mendes: Internetowa gwiazda z muzycznymi zapędami

  Jego kariera eksplodowała w 2013 roku dzięki kilkosekundowym filmikom. Dzięki nim zainteresował miliony nastolatków swoim talentem. Na początku 2015 roku nie musi martwić się ani o puste sale koncertowe (bilety na koncerty Mendesa wyprzedają się na pniu), ani o brak fanów. Tych bowiem, bardzo oddanych swojemu idolowi, przybywa w błyskawicznym tempie.

 • Ogromny dekolt i seksowna bielizna! Tak Agata Młynarska podgrzewa temperaturę w związku

  .... Dziś, w swoim nowym programie "Zmiana pełną parą", pomaga parom na nowo odkryć potencjał, jaki drzemie w ich związkach. - Przez wiele lat pracowałam nad sobą, zastanawiałam się, jakie błędy...

 • Agustin Egurrola: Z tańcem jak z... poezją

  Po raz ósmy zasiada w jury TVN-owskiego show "You Can Dance - Po prostu tańcz". Agustin Egurrola zdradza, czego zazdrości młodym uczestnikom programu, jak osiągnąć sukces w show-biznesie, a także, co myśli na temat corridy.

 • "Na dobre i na złe": Tretter jest jak skała

  W listopadzie „Na dobre i na złe” obchodzi jubileusz piętnastolecia. To także święto Piotra Garlickiego, który dołączył do obsady w drugim sezonie i ma najdłuższy staż w Leśnej Górze spośród wszystkich aktorów występujących obecnie w serialu. Wciąż widzi w nim ogromny potencjał i liczy na kolejne piętnaście lat na antenie TVP2!

 • Recenzja Nicki Minaj "The Pinkprint": Klękaj powoli

  "Padnij na kolana" - rzuca Nicki Minaj w piosence śpiewanej razem z Arianą Grande. Nie tak szybko, ale lepiej być przygotowanym.

 • "M jak miłość": Mam w sobie wiele kolorów - rozmowa z Kacprem Kuszewskim

  Był związany z „M jak miłość” od pierwszego odcinka. Dzięki roli Marka Mostowiaka zyskał uznanie milionów widzów i stał się jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce, ale po osiemnastu latach poczuł, że przyszedł czas na zmiany. Chce wykorzystać swój potencjał aktorski także na innych planach serialowych i filmowych.

 • Marta Ścisłowicz gasiła pożar

  Magda Konarska lubi, kiedy coś się dzieje, nienawidzi zakazów. Ma bzika na punkcie niezależności, ma też gołębie serce - mówi o swojej bohaterce ze "Strażaków" Marta Ścisłowicz.

 • "07 zgłoś się": ​Nigdy nie zazdrościła ról koleżankom...

  Ewa Florczak, czyli niezapomniana sierżant Ewa Olszańska z "07 zgłoś się", z ogromnym sentymentem wspomina okres, kiedy grała u boku Bronisława Cieślaka w serialu, który przyciągał przed telewizory miliony widzów. - To była wspaniała przygoda! - mówi.

 • "Gottland" : Milczenie jest Czechem

  Zrealizowany przez szóstkę czeskich filmowców "Gottland" to próba filmowej adaptacji bestsellerowych reportaży Mariusza Szczygła. Ambitnym reżyserom brakuje poczucia humoru, a ich historii lekkości narracyjnej, ale mimo wszystko udało im się zrealizować nowoczesny dokument, w którym elementy fikcji są kreatywnie wykorzystywane w celu opowiadania o cieniach przeszłości i urokach teraźniejszości.

Zdjęcia na temat: ogromny potencjał
Wideo na temat: ogromny potencjał
Dyskusje na temat: ogromny potencjał
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Życie nie rozpieszczało Pelin Karahan

  Jest świetną aktorką, rola Mihrimah udowadnia że jest w niej ogromny potencjał. W życiu niech jej się wiedzieć :)

 • Re: „Ojciec Mateusz”: Tak mieszka ojciec Mateusz

  Szkoda że ten domek to w wawie a nie w Sandomierzu . I że tak mało scen jest kręcone w Sandomierzu . Bo to jest naprawdę przepiękne miasto. I Kielce. Okolice również. Bardzo ładne sceny by wyszły z ojcem Mateuszem w roli głównej na Św Krzyżu . Klasztor . Goloborze. Podziemia klasztoru . Tam jest naprawdę ogromny potencjał. Polecamy te miejsca i okolice kieleszczyzny.

 • Re: "Zbuntowany anioł" i inne anielskie seriale

  "Dark Angel" miał śliczną bohaterkę (i połowę obsady), akcję, Jamesa Camerona jako twórcę i w ogóle ogromny potencjał. Niestety drugi sezon zbiegł się z zamachami z 11 września, a epoka wojny z terroryzmem straciła zainteresowanie serialami straszącymi dystopią w bliskiej przyszłości.

 • Re: "Na dobre i na złe": Śmierć Adama!

  się! Zmarnowaliście ogromny potencjał i szansę gromadzenia dużej widowni gdyby ktoś napisał dla tej pary normalny scenariusz!

 • Re: "Na dobre i na złe: Zostaw Adama w spokoju!

  Mając ogromny potencjał pary Fawi. Doskonałą grę aktorską Dąbrowska - Żebrowski scenarzyści zdecydowali się połączył Wiki z Rzepeckim, ani to ciekawe, ani miłe dla oka. Porażka. Nie liczą się z widzami.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając promienieje dzięki Wojciechowi Błachowi

  Jakby nie spróbowali być razem to by byli głupi, ja widze w nich ogromny aktorski potencjał, Pan Wojtek w teatrze jest rewelacyjny a Na sztukę Pani Anety idę jutro, ciesze się bardzo, że dostałam bilety, a nie było łatwo.

 • Re: "Na dobre i na złe": Agnieszka Krakowiak-Kondracka obiecuje emocje!

  Ja uważam, ze największy potencjał ma wątek Wiki i Adama i Leny i Latoszka. To są dwa wątki wiodące z potencjałem w serialu. Bardzo żałuję, że scenarzyści moim obydwom ulubionym parom rzucają wciąż kłody pod nogi, Lena z Latoszkiem w trakcie rozwodu, a Wiki i Adam to będą chyba razem szczęśliwi dopiero na starość. Ale obydwie pary mają ogromny potencjał i siłę przyciągania widzów. Aktorzy do

 • Re: "Na dobre i na złe": Agnieszka Krakowiak-Kondracka obiecuje emocje!

  również uważam, że wątek Wiktorii i Falkowicza miał ogromny potencjał...byłam bardzo zawiedziona jak absurdalnie go zakończono... żeby było jasne, nie chciałam sielanki, obrączki i domku z ogródkiem, chciałam zobaczyć jak dwie najbardziej wyraziste postacie w tym serialu kłócą się i godzą, doprowadzają się do furii i pasji pod każdym względem.....

 • Re: "Na dobre i na złe": Doktor Sambor odchodzi z Leśnej Góry

  Oglądałam na festiwalu w Koszalinie film Sprawiedliwy z udziałem K. Dąbrowskiej. Rola bardzo ciekawa. Gra tam bez makijażu , w starych, wiejskich ciuchach, a nie można oczu od niej oderwać. Ta dziewczyna ma ogromny potencjał. Za tę rolę była bardzo chwalona. Dostała nawet nagrodę. A w NDiNZ robią jej krzywdę. Z postaci wyrazistej, zadziornej zrobili mimozę, która nie wie czego chce. Wplatają

 • Re: "Na dobre i na złe: Zostaw Adama w spokoju!

  Karolina, ja też kompletnie nie rozumiem jak można było zaprzepaścić ogromny potencjał tej dwójki. Falko był gotów się przed nią naprawdę otworzyć, a ta do dziś chyba nie wie czego chce. Zresztą przy Profesorze była całkiem inna. Wolą uszczęśliwiać dzieciarnię, to już jest ich problem. Grunt, że hajs się zgadza :/ Schrzanili, to na co aktorzy pracowali prawie dwa lata tak, że aż żal patrzeć