• Informacje na temat:

  ogromny zaszczyt

Artykuły na temat: ogromny zaszczyt
 • Al Bano i Romina Power nie mogą się z tym pogodzić. Ogromna tragedia

  ...i jednocześnie wielki zaszczyt. Na spotkanie przyszły trzy panie - Romina Power, jej siostra oraz tłumaczka. Na początku nie zdawałem sobie sprawy, że rozmawiam ze słynną piosenkarką. Pamiętam ją...

 • Sacrum Profanum: Radiohead w klasycznej odsłonie i kosmiczna podróż z Kronos Quartet.

  Trzeci dzień krakowskiego Sacrum Profanum (wtorek ,16 września) był okazją do zaprezentowania krakowskiej publiczności twórczości Steve'a Reicha oraz Terry'ego Rileya. Zaszczyt przedstawienia dwóch istotnych dla muzyki XX wieku kompozytorów przypadł w udziale, kolejno, grupie Alarm Will Sound i kwartetowi smyczkowemu Kronos Quartet.

 • Kuba Wojewódzki sprzedaje swój luksusowy apartament! Cena gigantyczna!

  Jak donosi jeden z tabloidów, 54-letni Kuba Wojewódzki zdecydował się na przeprowadzkę do Gdyni. Imponujący penthouse na warszawskim Powiślu wystawił na sprzedaż, ale nie każdy może dostąpić zaszczytu, by go kupić...

 • Angelina Jolie Damą Honorową

  Hollywoodzka gwiazda Angelina Jolie została zaszczycona przez królową Elżbietę II tytułem Damy Honorowej. Zdobywczyni Oscara odebrała honorowy tytuł na prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham.

 • Wiesław Drzewicz: Cierpiał w samotności!

  Był niezwykle cenionym i szanowanym aktorem. Mimo wielu osiągnięć zawodowych Wiesław Drzewicz (†69 l.) nigdy się nie wywyższał. Nie zależało mu też na zaszczytach i sławie. Wolał skupiać się na pracy, której oddawał całe serce.

 • Bob Marley: 30 lat płyty "Legend" (nowy teledysk "One Love")

  Przygotowany przez ekipę producencką Painting In Pictures teledysk wygrał konkurs współorganizowany przez spadkobierców Boba Marleya. Wideo powstało do piosenki "One Love".

 • Chce zagrać ikonę porno

  Olivia Wilde, czyli Trzynastka z "Dr. House'a", bardzo chciałaby zagrać Lindę Lovelace. Przekonuje, że byłby to dla niej "ogromny zaszczyt".

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • "O mnie się nie martw": Konrad Skolimowski – zapamiętajcie to nazwisko! O nim będzie głośno!

  Ma 20 lat, 176 centymetrów wzrostu, niebieskie oczy, blond czuprynę, zniewalający uśmiech i może się pochwalić rolami w 9 serialach. Odkąd Konrad Skolimowski – bo o nim mowa – gra Grześka w „O mnie się nie martw”, liczba jego fanów powiększa się w ogromnym tempie.

 • Zofia Wichłacz: Najmłodsza laureatka

  Odbierając statuetkę na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, Zofia Wichłacz została najmłodszą aktorką w historii imprezy, wyróżnioną nagrodą za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.

Zdjęcia na temat: ogromny zaszczyt
Wideo na temat: ogromny zaszczyt
 • "M jak miłość": Przyszłość jest w ich rękach

  tutaj także mieć” – dodaje Ewa Kasprzyk. Z kolei dla Marii Pawłowskiej, występ w „M jak miłość” jest zaszczytem i zarazem wyzwaniem. „Ja pamiętam ten serial oczywiście z dzieciństwa – zawsze u mnie

Dyskusje na temat: ogromny zaszczyt
 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Dbajcie o zdrowie dopóki je macie, bo nigdy niewiadomo, co może spotkać drugiego człowieka. Podaję a maila w razie kontaktów ze mną, proszę pisać do mnie doda-1983@wp.pl .Chciałam podziekować za porady, pomoc, wsparcie a nawet za życzliwe, ciepłe słowa skierowane do mnie, czy w mailu. To dla mnie ogromny zaszczyt .

 • Re: Skasowali serial

  No i sie Weronika nacieszyla... A dopiero co wczoraj przeczytalam ogromny artykul jaki to zaszczyt ze dostala role w tym wspanialym serialu u boku tak wspanialych aktorow...