• Informacje na temat:

  ogromny złoty

Artykuły na temat: ogromny złoty
 • Rihanna z ogromnym dekoltem. Było o krok od wpadki!

  Rihanna (30 l.) znana jest z tego, że lubi odważne kreacje. Udowodniła to również na premierze filmu "Ocean 8", na której pojawiła się w złotej sukience z ogromnym dekoltem. Wycięcie było na tyle duże, że piosenkarka musiała się pilnować, by nie zaliczyć spektakularnej wpadki. Udana stylizacja?

 • Agata Kulesza ze Złotym Aniołem

  Agata Kulesza otrzyma specjalnego Złotego Anioła dla wybitnej aktorki europejskiej podczas 12. edycji MFF Tofifest w Toruniu. Nagrodę odbierze 18 października podczas gali otwarcia festiwalu.

 • Kamil i Emil Haidar wylicytowali złote serduszko WOŚP za ogromną sumę ponad 600 tys. zł!

  Bracia Haidar nie żałują pieniędzy na szczytne cele! Udowodnili to biorąc udział w licytacji złotego serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Emil Haidar (34 l.) oraz jego brat wydali na nie ponad 600 tysięcy złotych!

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • Krzysztof Rutkowski pokazał swoją ogromną posiadłość z basenem!

  Krzysztof Rutkowski to nie tylko kontrowersyjny detektyw, ale i jeden z najbogatszych celebrytów. 56-latek dorobił się 500-metrowego domu na łódzkim Romanowie wartego 400 tys. złotych. Kolejne tyle kosztuje wyposażenie willi.

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Andrzej Wajda zostawił po sobie ogromną fortunę! Kto ją dostanie?

  Andrzej Wajda odszedł nagle 9 października, wywołując ogromny szok wśród fanów jego niebywałego talentu. Zostawił po sobie dziesiątki filmów, które - jak twierdzą niektórzy - są idealnym(...) Express" szacuje, że za każdy z nich reżyser mógł dostawać nawet 200 tysięcy złotych. Oprócz tego Andrzej Wajda otrzymywał również tantiemy o łącznej wartości około 2 milionów złotych. Co więcej...

 • Polska koprodukcja powalczy o Złotego Niedźwiedzia Berlinale

  Polsko-rosyjsko-ukraińska produkcja "Pod elektrycznymi chmurami" w reżyserii Aleksieja Germana zakwalifikowała się do konkursu głównego przyszłorocznego Berlinale - poinformowali organizatorzy imprezy. W jednej z ról zobaczymy w obrazie Piotra Gąsowskiego.

 • Krystyna Sienkiewicz zostawiła po sobie ogromny spadek! Kto odziedziczy tę fortunę?

  Kilka dni temu aktorka zmarła nagle w jednym z warszawskich szpitali. Jej śmierć była ogromnym szokiem i to nie tylko dla jej bliskich, ale i mnóstwa fanów jej talentu i wspaniałego poczucia humoru(...) naprawdę sporej fortuny szacowanej na ponad 3 miliony złotych! Sam dom, w którym pomieszkuje gosposia warty jest 1,5 miliona, a na tym przecież nie koniec... "Trzy domy. Nie, dwa domy i jeden domek...

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

Zdjęcia na temat: ogromny złoty
Wideo na temat: ogromny złoty
 • Joanna Brodzik dumna: Powstaje praca magisterska o "Magdzie M."

  Niedawno scenarzysta Radosław Figura ogłosił, że napisał ciąg dalszy historii Magdy M. w postaci książkowej. Grająca tytułową postać Joanna Brodzik przyznała w wywiadzie dla Wideoportalu, że podczas emisji serialu cieszyła się ogromną popularnością. Uzmysłowiła sobie to, kiedy na spotkanie z twórcami do nowo otwartego centrum handlowego Złote Tarasy przybyły tłumy fanów. Joasia pochwaliła się również, że jej menadżerka pisze pracę magisterską, właśnie o "Magdzie M.". (WideoPortal/x-news)

 • Luck, Sezon 1 (3 DVD)

  "Luck" to najnowszy serial stworzony przez Davida Milcha, autora doskonałego "Deadwood" i kultowych "Nowojorskich gliniarzy". W wyprodukowanym przez telewizję HBO cyklu wystąpili: Dustin Hoffman, Nick Nolte oraz Weronika Rosati. "Luck" przenosi widzów za kulisy wyścigów konnych, do świata, w którym wielkie pieniądze, hazard i brutalna rywalizacja są codziennością. Chester "Ace" Bernstein (Dustin Hoffman) po trzech latach spędzonych w więzieniu właśnie wyszedł na wolność. Chester jest już...

 • Foxcatcher

  Film jest inspirowany prawdziwą historią. John du Pont (Steve Carrell), dziedzic fortuny, schizofrenik, zbudował w swojej posiadłości ośrodek szkoleniowy dla zapaśników. Zapaśnik Mark Schultz(Channing Tatum) nawiązuje współpracę ze sponsorem, przygotowując się do igrzysk olimpijskich w 1988 roku w Seulu. Współpraca ta doprowadziła do nieoczekiwanych wydarzeń, jako że obaj - du Pont i Mark - czuli się gorsi od brata Marka, Davida (Mark Rufallo). Film inspirowany jest prawdziwą historią z 1996...

Dyskusje na temat: ogromny złoty
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Koniec złej passy Meryem Uzerli!

  Dokładnie hurrem to niezwykle pogodna osoba, sulejmanowi znaleźli nową kobite bo mieli w tym złoty interes. Harem nie byłby haremem gdyby nie było w nim intryg. A hurrem była niezwykle niebezpieczna miała ogromny wpływ na sulejmana i jego decyzje. No i była bardzo mądrą kobietą. To znaleźli jej przeciwieństwo.