• Informacje na temat:

  ojciec agnieszki kaczorowskiej

Artykuły na temat: ojciec agnieszki kaczorowskiej
 • Wróżka nie ma najlepszych wieści dla Agnieszki Kaczorowskiej! "Ojciec dziecka ją zostawi"

  Słynna tarocistka znów przepowiada przyszłość polskim celebrytom. Tym razem pochyliła się nad losem Bożenki z "Klanu"!

 • "Taniec z gwiazdami" [5. odcinek]: Michał Koterski pożegnał się z programem

  Michał Koterski i Janja Lesar nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". Para w piątym odcinku pożegnała się z programem.

 • Agnieszka Kaczorowska pojednała się w święta z ojcem! "Zniknął, gdy miałam 13 lat"

  Te święta są przełomowe dla Agnieszki Kaczorowskiej (23 l.) z jednego powodu - celebrytka na dobre pogodziła się z ojcem.

 • Bożenka z "Klanu" uczy tańczyć Anetę Zając!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", została nauczycielką tańca. Młoda aktorka i wielokrotnie nagradzana na turniejach tancerka podjęła się współpracy z twórcami spektaklu "Ósmy cud świata" i przygotowuje do scen tanecznych Anetę Zając ("Pierwsza miłość').

 • Agnieszka Kaczorowska: Jestem córeczką mamusi

  Wszystko, co udało się jej osiągnąć w aktorstwie i w tańcu zawdzięcza ciężkiej pracy oraz mamie Annie Bugajskiej. Ich relacje jeszcze bardziej zacieśniły się 13 lat temu. To wtedy ojciec Agnieszce Kaczorowskiej (23 l.) zostawił jej mamę i dwójkę rodzeństwa. Dotychczasowy bezpieczny świat legł w gruzach. Jak z tym piętnem radzi sobie po latach? DzieciństwoAgnieszki przypominało sielankę...

 • Serialowy rekord Polski?

  W przyszłym roku"Klan", który istnieje już na antenie TVP1 trzynaście lat, świętować będzie swój dwutysięczny odcinek! Do rekordu "Mody na sukces" jeszcze daleko, ale serialowy rekord Polski z pewnością zostanie pobity.

 • Agnieszka Kaczorowska dostała kosza!

  Kaczorowskiej niczego nie brakuje jako kobiecie, od lat wiedzie życie singielki. Kilka lat temu głośno było o jej romansie z "dużo starszym i żonatym trenerem". Pytana w show Wojewódzkiego, czy w ten...

 • W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska ogłasza: Będę mamą!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka Kazuń z "Klanu", i jej mąż Maciej Pela za kilka miesięcy powitają na świecie swe pierwsze dziecko. W sylwestrową noc aktorka i tancerka ogłosiła, że jest w ciąży... W Nowy Rok z kolei zapowiedziała, iż zamierza prowadzić na swym kanale autorski program "Będę mamą"!

 • Płakała ze wzruszenia

  Dorastała na planie "Klanu". Właśnie ten serial przyniósł jej popularność, ale największy sukces odniosła w tańcu - jest mistrzynią świata. Kontuzja zmieniła jej życiowe plany - teraz stawia na aktorstwo!