• Informacje na temat:

  ojciec aleksandry adamczyk

Artykuły na temat: ojciec aleksandry adamczyk
 • Michał Żebrowski został ojcem!

  Żona aktora, Aleksandra Adamczyk (28 l.) urodziła mu kolejne dziecko. Synek pary przyszedł na świat w nocy z 2 na 3 listopada w jednym z warszawskich szpitali. Nieoficjalnie mówi się, że pociecha Żebrowskich będzie nosić imię Henryk. To drugi syn Michała i Oli. Para wychowuje już 3-letniego Franka. Żebrowski już po narodzinach pierwszego dziecka wspominał, że nie zamierzają na tym poprzestać...

 • Żebrowski: Mąż, ojciec, dyrektor

  Michał Żebrowski został już mężem, wkrótce będzie tatą, teraz uczy się być dyrektorem teatru.

 • Michał Żebrowski został ojcem

  Nie wiadomo na razie, jakie imię będzie nosił maluch. Co ciekawe, jeden z fotoreporterów kilka dni temu wyśledzili żonę aktora na zakupach w sklepie dziecięcym. Przyszła mama kupowała... różowe ubranka. Miała być dziewczynka, urodził się chłopiec. Przypomnijmy, że żoną Żebrowskiego jest Aleksandra Adamczyk, którą aktor poślubił w czerwcu 2008 roku. "Myślę, że powiększenie mojej rodziny wydarzy...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

 • Żebrowski będzie miał córkę?

  Ze śledztwa czujnych paparazzich wynika, że Michał Żebrowski i Aleksandra Adamczyk zostaną rodzicami córeczki.

 • Gwiazdy kręcą seriale w wakacje

  Ulubione seriale Polaków już się skończyły lub niebawem się zakończą. Latem będzie można oglądać jedynie powtórki. Nie trzeba się jednak martwić, bowiem w wakacje będą kręcone nowe serie. "Przepis na życie", "Hotel 52" i "Komisarz Alex" wrócą na ekrany jesienią.

 • Żona Żebrowskiego jest w ciąży

  Zaledwie trzy miesiące po ślubie Michała Żebrowskiego z Aleksandrą Adamczyk okazuje się, że małżonkowie zostaną rodzicami.

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Serialowa oferta TVP 1 na nadchodzącą jesień

  W pierwszy niedzielny wieczór września na antenie TVP 1 zadebiutuje "Siła wyższa" w reżyserii Wojciecha Adamczyka - serial opowiadający o perypetiach mnichów i buddystów, których los uczynił(...) "Ojciec Mateusz" (od 6 września) Piątek 16.30 "Moda na sukces" Sobota 20.20 "Komisarz Alex" (od 8 września) 23.50 "Żywe trupy" (od 8 września) Niedziela 20.20 "Siła wyższa" (od 2 września...

 • Wielkanoc w TVP2

  W świątecznej ofercie programowej TVP2 nie zabraknie propozycji dla całej rodziny. Widzowie będą mogli obejrzeć specjalne wydania programów "Bitwa na głosy", "Szansa na sukces", "Familiada" czy "Tak to leciało" oraz interesujące filmy dokumentalne i fabularne.