• Informacje na temat:

  ojciec andrzej

Artykuły na temat: ojciec andrzej
 • Ojciec Andrzeja Dudy publicznie strofuje synową

  Przedstawiciele partii rządzącej w Teatrze Wielkim stawili się w komplecie: był Jarosław Kaczyński, Beata Szydło, Antoni Macierewicz i Andrzej Duda jako gość honorowy. Prezydent, ku zaskoczeniu(...) Agaty. W rozmowie z "Super Expressem" zastanawia się, dlaczego synowa nie towarzyszyła Andrzejowi podczas uroczystej premiery. Jego zdaniem każdy Polak powinien zobaczyć ten obraz. "Agata koniecznie...

 • "Ojciec Mateusz": Tropem grubych afer

  Policjanci popadną w kłopoty, zamieszani będą w przestępstwa, a Możejce ktoś nawet będzie grozić! Zawsze jednak czuwa nad nimi ojciec Mateusz.

 • Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski

  Zagroziły ojcu, że jeśli nie weźmie ich słów na poważnie, przestaną go odwiedzać. Andrzej Grabowski (67 l.) podjął decyzję.

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Andrzej i Agata Dudowie zmagają się z kryzysem?! Ojciec prezydenta komentuje

  Sporo mówiło się, że Andrzej (44 l.) i Agata (44 l.) Dudowie od jakiegoś czasu nie mogą znaleźć wspólnego języka i coraz więcej ich różni. Byli nawet tacy, którzy przekonywali, że para prezydencka wkrótce się rozwiedzie! Do tych plotek odniósł się ojciec prezydenta.

 • Andrzej Chyra: Wreszcie zagrałem porządnego człowieka

  "Mój ojciec często zadawał mi pytanie, dlaczego wreszcie nie mogę zagrać porządnego człowieka?" - mówi Andrzej Chyra i zapowiada przełomową rolę w karierze. W filmie Jacka Lusińskiego, poruszającym i inspirowanym prawdziwymi wydarzeniami "Carte blanche", aktor wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że

 • Andrzej Piaseczny pojednał się z ojcem przed jego śmiercią!

  Andrzej Piaseczny (44 l.) przyznaje, że jest bardzo rodzinny, nie ma dnia by nie zadzwonił do ukochanej mamy. Podobno często też zagląda do kościoła, a robi to ze szczerej potrzeby serca.

 • Andrzej Wajda stracił pracę z miłości do sztuki

  Andrzej Wajda jako szesnastolatek był kierownikiem magazynu z... kwaszoną kapustą w Radomiu. Przyszły reżyser filmowy stracił jednak tę pracę z miłości do sztuki. Samowolnie opuścił piwnicę z kapustą, by malować freski w klasztorze Ojców Bernardynów.

 • "Ojciec Mateusz": Skandal obyczajowy

  Dziubak (Bartłomiej Firlet) odkryje, kto tak naprawdę zabił Andrzeja... Czy ojciec Żmigrodzki zostanie oczyszczony ze wszystkich zarzutów, a mieszkańcy Sandomierza zrozumieją, że niesłusznie go oskarżyli(...)Ojciec Mateusz przeżyje szok, gdy dowie się, że jedna z jego parafianek - Marta Czaja (w tej roli Katarzyna Wajda) - jest codziennie katowana przez męża. Zobaczy pobitą kobietę modlącą się w pustym...

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

Zdjęcia na temat: ojciec andrzej
Wideo na temat: ojciec andrzej
 • "Ojciec Marteusz", odcinek 168.

  , wychodzi na przepustkę. Odwiedza z kamerą ojczyma Andrzeja, którego filmuje w sklepie, a później w domu. Ma do niego żal, że wydał go policji. Później chłopak spotyka dawnych kumpli, Czarka i Roberta Pawlickich. Po powrocie do domu zastaje nieprzytomnego Andrzeja. Wkrótce na miejscu zjawiają się policjanci, którzy zabezpieczają ślady. Gibalski przesłuchuje młodszego brata Michała, Tadka. Dowiaduje

 • "Na dobre i na złe": Oto ojciec Oli!

  W najbliższą środę - w odcinku numer 615 - Janek pozna w końcu ojca Oli, Andrzeja Pietrzaka (w tej roli Olgierd Łukaszewicz).

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1847.

  Sabina i Andrzej idą na ostatnią rozprawę adopcyjną Mai. Widać, że małżonkowie wciąż mają dużo żalu do siebie. Biologiczny ojciec dziewczynki, Michał, nadal walczy o córkę i zeznaje, że Tomalowa ma romans. Akcja Aldony z wystawianiem przed sklep żywności, której kończy się termin ważności, przyciąga wielu bezdomnych. Amelia rozpoznaje wśród nich Leszka, znajomego z czasów życia na ulicy, zauważa

Dyskusje na temat: ojciec andrzej