• Informacje na temat:

  ojciec ani czartoryskiej

Artykuły na temat: ojciec ani czartoryskiej
 • Niemczycki wesprze finansowo ojca Czartoryskiej?

  Pan Stanisław Czartoryski odzyskał niedawno pałac, który jego rodzinie odebrano po wojnie. Niestety, nieruchomość jest w opłakanym stanie, a ojca Ani nie stać na jego remont. Czy bogaty zięć pomoże?

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Mąż czy nie mąż": Anna Czartoryska- Niemczycka dementuje plotki!

  Podobno Anna Czartoryska, czyli Roma z serialu "Mąż czy nie mąż", robi casting na nianię, kłóci się z mężem, nie potrafi dogadać się z teściową... Co czuje gwiazda czytając plotki na swój temat?

 • "Gra o tron": Alfie Allen, czyli Theon Greyjoy, o 5. sezonie kultowego serialu

  - Jestem fanem serialu i oglądam każdy odcinek - mówi Alfie Allen, który w kultowej produkcji "Gra o tron" wciela się w Theona Greyjoy'a. Pierwszy odcinek piątego sezonu widzowie będą mogli obejrzeć w nocy z 12 na 13 kwietnia o godz. 3:00 nad ranem, w HBO.

 • Anna Czartoryska debiutuje na dużym ekranie!

  ...prawda niewielką rolę, ale jest bardzo zadowolona, że mogła wreszcie poznać smak pracy na planie filmowym... - Czekałam dość długo, żeby zagrać w filmie. Cieszę się, że debiutowałam akurat w tak(...) wyzwanie i przyjąć oferowane jej role. - Jednych nie przyjęłam, bo nie byłam do nich przekonana i nie chciałam niepotrzebnie ryzykować, inne wydawały mi się interesujące, ale musiałam z nich zrezygnować...

 • Księżniczka aktorką

  Anna Czartoryska ciężko pracuje na to, by nie być kojarzoną tylko ze znanego nazwiska. Chce być znana z osiągnięć aktorskich.

 • Teściowie Czartoryskiej o swojej miłości!

  Niemczyccy przeżyli ze sobą juz 35 lat i, jak twierdzi pani Katarzyna, ani na chwilę nie wdarła się między nich nuda. "Mąż budzi się i woła, że słońce świeci, taki piękny dzień! napełnia nas dobrą energią(...) hasła w życie. Teraz przekazują zdobyte przez lata doświadczenie swoim dzieciom, szczególnie ich synowi Michałowi i jego młodej żonie, Annie Czartoryskiej. Chcieliby, aby im też się tak w życiu...

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Czartoryska dostanie willę za kilka milionów!

  ...płacąc przy tym ani złotówki. Państwo Niemczyccy są bardzo szczęśliwi z faktu, że ich ukochany syn wreszcie się ustatkował, dlatego "szarpnęli" się na taki prezent. Ojciec Michała znajduje się przecież na(...) wspaniały pomysł wpadła jednak żona pana Zbigniewa. Co ciekawe, początkowo młodzi byli sceptyczni do pomysłu pani Katarzyny, jednak ta słynie z tego, że zawsze stawia na swoim. "Mama Michała była...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.