• Informacje na temat:

  ojciec anny german

Artykuły na temat: ojciec anny german
 • Joanna Moro znów zagra Annę German?

  Joanna Moro, której ogromną popularność przyniosła główna rola w „Annie German”, być może znów wcieli się w legendarną piosenkarkę. Ma szansę zagrać ją w serialu o... Violetcie Villas!

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

 • Zbigniew Tucholski przez lata żył skromnie. Gdy upomniał się przed sądem o schedę po żonie Annie German, dostał 2 mln zł, jednak tylko na papierze.

 • Joanna Moro wraca do gry

  Kariera aktorki nabrała zawrotnego tempa. Jest faworytką show "Taniec z gwiazdami", a już w tym tygodniu znowu zobaczymy ją w serialu "Barwy szczęścia".

 • Anna German

  ...w koprodukcji polsko _ rosyjsko _ ukraińskiej, przedstawia fascynującą i tragiczną historię życia Anny German. W tytułową postać znakomicie wcieliła się Joanna Moro, urodzona w Wilnie w 1984 r. polska aktorka(...) German przyszła na świat w Uzbekistanie, 14 lutego 1936 roku. Jej ojciec był Niemcem, urodził się w Łodzi, będącej wówczas pod zaborem rosyjskim. Matka, Irma Martens, wywodziła się z osiadłej na Żuławach...

 • "Anna German": Polityczna propaganda czy wspaniałe dzieła?

  ...warto do nich wrócić na chwilę, bo jest na co popatrzeć i jak pokazał oszałamiający sukces "Anny German", rosyjskie klimaty mogą nam się spodobać? Naszym okiem W ostatnich latach w naszej(...) Rosjanie oglądają remake naszej "Emki" - "Lubov kak lubov", a od kwietnia 2014 roku na ich ekranach gości "Otiec Matfiej", czyli "Ojciec Mateusz". nex...

 • Anna German urodziła się w Uzbekistanie w 1936 roku. Jej matka pochodziła z holenderskiej rodziny, ojciec był Niemcem. Po wojnie German osiadła we Wrocławiu. Debiutowała w 1960 roku, by cztery lata później być już krajową gwiazdą. Śpiewała aż w siedmiu językach, koncertowała na czterech kontynentach.

 • Choć od śmierci Anny German (†46) w tym roku minie 32 lata, jej jedyny syn Zbigniew Tucholski junior (39 l.) nadal bardzo przeżywa jej śmierć.

 • Ojciec Dody wściekły na Polaków: Nie doceniamy własnych gwiazd

  ...szanujemy, nie doceniamy własnych gwiazd. Zawsze doszukujemy się lepszych za granicą. W Rosji trwa właśnie rok Anny German, przygotowany został serial biograficzny o tej wybitnej piosenkarce i kompozytorce...

 • "Bodo": Uśmiercona legenda

  Wielkie oczekiwania i nadzieje na gigantyczne show taneczno-muzyczno-biograficzne. Serial na miarę sukcesu "Anny German" czy wydmuszka z ładnymi obrazkami wystylizowana na przedwojenną Warszawę?

Dyskusje na temat: ojciec anny german
 • Re: Nasza Ania

  Ojciec był Polakiem, nie wrócił z kampanii Wrzesniowej bodajże, aresztowany przez NKWD, a Anna German wraz z mamą zostały wywiezione do uzbekistanu za karę, że były Polkami i że ojciec Anny German(...) odważyłem się obejrzeć nawet minuty serialu. Może za kilkanaście lat. Bałem się znowu przezywanego bólu, jakiego doświadczałem czytając O Annie German, czytając Jej autobiografię, bodajże "Wróć do Sorrento

 • Re: Postawił na miłość

  otrzymali na podstawie tego, że biologiczny ojciec mieszkał na terenie Łodzi. Takich nieścisłości jest więcej. Wydaje mi się, że można ubarwiać tło ale nie powinno się zmieniać życiorysu jeśli film ma opowiadać o realnej postaci. Dobrze, że film wykorzystuje oryginalne nagrania głosu Anny German, szkoda tylko, że tak mało.