• Informacje na temat:

  ojciec beyonce

Artykuły na temat: ojciec beyonce
 • Ojciec Beyonce bieduje. Nie stać go na alimenty!

  Matthew Knowles (63 l.), ojciec Beyonce (33 l.), który był przez lata jej menadżerem i zarabiał setki tysięcy dolarów, teraz musi wyprzedawać swój majątek.

 • Beyonce i Jay Z: Zamiast rozwodu wspólny album

  Po zakończeniu trasy koncertowej "On The Run" piosenkarka Beyonce i raper Jay Z zamierzają wejść do studia nagraniowego.

 • Beyonce z siostrą nie przyszły na ślub ojca!

  Ojciec gwiazdy i jej były menedżer pod koniec czerwca poślubił w Teksasie swoją obecną partnerkę Genę Charmaine Avery. Niestety, na ceremonii nie pojawiły się jego ukochane dzieci. O konflikcie między Beyonce a jej ojcem wiadomo od dawna. Gwiazda jakiś czas temu zwolniła go z funkcji menedżera, co nie do końca spodobało się Matthiew, ale nie miał już w tej kwestii zbyt wiele do gadania...

 • Jay Z ma nieślubne dziecko?

  Początkujący raper, Rymir Satterthwaite, twierdzi, że jego ojcem jest jeden z najpopularniejszych hiphopowców na świecie - Jay Z.

 • Beyonce ukrywa swój prawdziwy wiek?!

  Beyonce ponoć jest o kilka lat starsza niż oficjalnie podaje!

 • Ojciec Beyonce zdradził żonę?

  Tina Knowles, matka piosenkarki Beyonce, wniosła do sądu pozew rozwodowy.

 • Ojciec Beyonce nie jest już jej menedżerem

  Matthew Knowles, ojciec gwiazdy pop Beyonce , zrezygnował z pełnienia funkcji jej menedżera. Mężczyzna zarządzał karierą córki od czasu jej debiutu przed kilkunastu laty w zespole Destinys Child.

 • Jay-Z kontra ojciec Beyonce

  Matthew Knowles, ojciec i zarazem menedżer popularnej Beyonce, nie przepada za narzeczonym swojej córki, Jay'em-Z. Ponoć ten ostatni chce przejąć interesy piosenkarki, co tylko podsyca wzajemną niechęć.

 • Beyonce zdradzona?!

  Promienna Beyonce , która z dumą prezentuje swój ciążowy brzuszek, na pewno nie spodziewała się takiej wiadomości... A zwłaszcza teraz!

 • Beyonce nie pojawiła się na ślubie ojca

  Gwiazda pop Beyonce była zbyt zajęta, by skorzystać z zaproszenia swojego ojca na jego... ślub.

Wideo na temat: ojciec beyonce
 • Beyonce ukrywa swój prawdziwy wiek?!

  Beyonce nie ma tylu lat ile podaje? Ta informacja wzburzyła zagranicznymi mediami plotkarskimi. Portal Independent opublikował wypowiedź ojca artystki, w której zdradza jej prawdziwy wiek. Matthew Knowles sugeruje, że jego córka nie ma 34, ale… 41 lat. Mężczyzna stwierdził, że Beyonce jest w wieku zbliżonym do Pink lub Ushera. Jednak odnosząc się do informacji podanych w sieci, Pink ma 36 lat

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Ojciec Szpiler

  Bogobojny Petar handluje prezerwatywami. Nie ma wyrzutów sumienia, bo papież wydał dekret, w którym częściowo godzi się na ich używanie. Na małej dalmatyńskiej wyspie, na której stoi kiosk Petara, pogłębia się jednak niż demograficzny. Wysłany na tamtejszą parafię młody katolicki ksiądz don Fabijan postanawia sprytnie zbuntować się przeciw papieskiemu prawu. Przekonuje Petara, że o przyrost naturalny zadbać trzeba. Jak to zrobić? Potajemnie dziurawiąc sprzedawane kondomy! Do spisku księdza i...