• Informacje na temat:

  ojciec dziecka madonny

Artykuły na temat: ojciec dziecka madonny
 • Córka Madonny pokazała swoje naturalne piękno! Internauci bezlitośni! "Obrzydliwe"

  21-letnia Lourdes idzie w ślady swoje sławnej 59-letniej matki i też postanowiła szokować opinię publiczną. Uda się zaistnieć?

 • Ojciec dziecka kontra Madonna

  Sąd w Malawi odroczył apelację gwiazdy pop Madonny, której odmówiono adopcji drugiego dziecka pochodzącego z tego kraju. Chęć opieki nad Chifundo "Mercy" James wyraził ojciec dziewczynki.

 • Kłopoty Madonny

  Bandą w październiku 2006 r. Ojciec dziecka umieścił je w sierocińcu po śmierci matki. W lutym przyszłego roku malawijski sąd zdecyduje, czy Madonna i jej mąż mogą adoptować dziecko. Mogą stracić(...) od sprawy. Jak podały media, ta decyzja może być związana z wcześniejszymi doniesieniami, że przyjął on od Madonny, bez porozumienia z przełożonymi, propozycję opłacenia jego biletu do Londynu...

 • Syn Madonny kabalistą

  Na ręce Davida Bandy, 13-miesięcznego dziecka rodem z Malawi, który został adoptowany przez Madonnę (48 l.) i Guy'a Ritchiego (38 l.), pojawił się czerwony sznureczek. Popularna wokalistka zamierza bowiem wychowywać swojego nowego synka na wyznawcę kabały, mistycznego odłamu judaizmu.

 • Szczegóły adopcji Madonny

  Ojciec malawijskiej dziewczynki, którą pozwolił piosenkarce Madonnie adoptować tamtejszy sąd, postanowił, że nie będzie się sprzeciwiał tej decyzji, uznając, że gwiazda zapewni dziecku właściwe warunki do życia.

 • Madonna wyleciała bez dziecka

  W czwartek, 12 października, w afrykańskim kraju Malawi nowych rodziców otrzymał 13-miesięczny David Banda. Został on adoptowany przez Madonnę (48 l.) i Guy'a Ritchiego (38 l.). Jednak wokalistka opuściła Czarny Kontynent bez swojego nowego dziecka.

 • Problemy z adopcją Madonny

  Malawijski sąd odroczył do następnego tygodnia wygłoszenie decyzji w sprawie adoptowania dziecka przez piosenkarkę Madonnę - poinformował jej prawnik w czwartek, kiedy sprawa miała się rozstrzygnąć.

 • Szalone pomysły Madonny

  Władze portugalskie odmówiły Madonnie zgody na wybudowanie tunelu pomiędzy jej dwoma posiadłościami. Artystka argumentowała konieczność takiego rozwiązania względami bezpieczeństwa.

 • Były mąż Madonny po raz trzeci ojcem

  Brytyjski reżyser Guy Ritchie wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem. Jego partnerka, modelka Jacqui Ainsley , spodziewa się dziecka.

 • Stan zdrowia Rocco Ritchiego, syna Madonny, jest bardzo poważny. Lekarze ze szpitala Cedars Sinai w Beverly Hills, w którym dziecko przyszło na świat w piątek, 11 sierpnia, obawiają się, iż może nastąpić poważne uszkodzenie jego mózgu. Rocco przebywa obecnie w inkubatorze na oddziale intensywnej terapii. Nie wiadomo, czy w związku z tym zmienią się zawodowe plany artystki, zakładające m.in

Wideo na temat: ojciec dziecka madonny
 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Jak ojciec i syn

  "Jak ojciec i syn" to subtelny i poruszający portret współczesnej rodziny, film dla każdego kto jest lub chciałby zostać rodzicem. Państwo Nonomiya pewnego dnia odkrywają, że od sześciu lat wychowują nie swoje dziecko - w szpitalu ich syn został zamieniony z innym chłopcem. Szybko odnajdują drugą poszkodowaną rodzinę i równie szybko sprawę rozwiązują w sądzie. Decyzje zapadają, ale dylematy i emocjonalne rozdarcie pozostają. Obie rodziny muszą rozważyć, co zrobić ze świadomością, że przez...