• Informacje na temat:

  ojciec dziecka muchy

Artykuły na temat: ojciec dziecka muchy
 • Joanna Mucha: Panie Paweł Kukiz. Swoim wpisem skrzywdził Pan moje dzieci

  Joanna Mucha (40 l.) ostro zareagowała na wpis, jaki na swoim Facebooku umieścił Paweł Kukiz (53 l.). Według niej poseł skrzywdził jej dzieci!

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • Anna Mucha „przyłapana” w łóżku z przystojniakiem! Co na to Marcel?!

  Anna Mucha (37 l.) to mama dwójki dzieci, które ma ze swoim stałym partnerem Marcelem Sorą. Jednak cała rzesza mężczyzn w dalszym ciągu do niej wzdycha!

 • "M jak miłość": Prawda wyjdzie na jaw

  Marek wreszcie dowie się, co robi w Stanach jego ukochana Ewa, Madzia poprosi Pawła, by został ojcem jej dziecka, a Piotrek będzie miał poważne kłopoty w pracy przez zakochanego w Monice teścia! Oto co nas czeka w najbliższych odcinkach "M jak miłość".

 • Anna Mucha też została pisarką!

  ...celebrytki i jej męża Marcela Sory. Ojciec dzieci Muchy ma włoskie korzenie i to on zapewne zaraził ukochaną miłością do słonecznej Italii! Czytelnicy dowiedzą się z niej m.in., gdzie dobrze zjeść i co warto odwiedzić. Wszystko zostało opatrzone prywatnymi zdjęciami autorstwa Marcela. To ponoć nie jedyne dzieło, które wyjdzie spod pióra Muchy. Kolejna książka ma dotyczyć seksu! Kupicie?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Anka Mucha ostro o Justynie Żyle! Poszło o jej sesję do "Playboya"!

  Anna Mucha (38 l.) postanowiła skomentować ostatnią głośną nagą sesję żony skoczka Piotra Żyły. Takich słów z jej ust chyba nikt się nie spodziewał...

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • Ania Mucha jest znów do wzięcia! Z tej okazji skorzysta jej były?!

  Jeszcze na początku stycznia aktorka dzieliła się z fanami zdjęciami z rodzinnych wakacji. Okazało się, że kolorowymi obrazkami z tropików Anna Mucha odwracała uwagę od tego, że przeżywa osobisty dramat. Prawda jednak szybko wyszła na jaw. Jak dowiedział się jeden z tabloidów, ukochany i ojciec dwójki jej dzieci, Marcel Sora, odszedł do innej kobiety i wynajął mieszkanie w stolicy. Decyzja...

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").