• Informacje na temat:

  ojciec dziewczyny

Artykuły na temat: ojciec dziewczyny
 • "Wojenne dziewczyny": W kolorowych sukienkach

  Serial "Wojenne dziewczyny" nie jest kobiecą odpowiedzią na "Czas honoru". To historia zwykłych młodych kobiet, nie superbohaterek, które swoje najpiękniejsze lata przeżywają w realiach dramatycznej(...) Mazurek). Jej ojciec, brat i narzeczony walczyli we wrześniu 1939 roku z hitlerowskim najeźdźcą. Dziewczyna mieszka z nadopiekuńczą matką (gra ją Danuta Stenka). Pewnego dnia przetną się drogi tych...

 • Lionel Richie ojcem Khloe Kardashian?

  Zdaniem wielu, jeśli ktoś miałby być ojcem Khloe Kardashian, to z pewnością nie jest nim Robert Kardashian. Według najnowszych plotek, ojcem Kardashianki miałby być Lionel Richie.

 • "Barwy szczęścia": Biologiczny ojciec

  Magazyn ze zdjęciem Zuzi na okładce wpadnie w ręce biologicznego ojca dziewczyny.

 • Katarzyna Jungowska laureatką nagrody im. Morgensterna

  Katarzyna Jungowska, córka aktorki Grażyny Szapołowskiej, doceniona została za film "Piąte: Nie odchodź", o relacjach emocjonalnych ojca i nastoletniej córki. Artystka otrzymała w poniedziałek, 17 listopada, w Warszawie Nagrodę im. Janusza "Kuby" Morgensterna "Perspektywa" dla debiutujących reżyserów.

 • "Wojenne dziewczyny": Kim są główne bohaterki?

  ..."Wojenne dziewczyny to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę - jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Poznajcie je bliżej!

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

 • "Wojenne dziewczyny": Poznajcie Vanessę Aleksander

  O niej na pewno będzie bardzo głośno! 20-letnia Vanessa Aleksander, którą wkrótce zobaczymy jako Ewkę w nowym serialu TVP "Wojenne dziewczyny", po wakacjach rozpocznie II rok studiów w Akademii Teatralnej, ale aktorstwem zajmuje się już od kilku lat...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Kasia Kowalska ma piękną córkę! Przykro jej, że ojciec dziewczyny nie utrzymuje z nią kontaktu

  Kasia Kowalska ma piękną nastoletnią córkę Olę (19 l.). Jest z niej bardzo dumna i chciałaby dla niej jak najlepiej. Boli ją to, że tata dziewczyny, Kostek Joriadis (53 l.), tak zaniedbał kontakty z dzieckiem.

 • Organizm Bobbi Kristiny przestaje działać

  Nie sprawdziły się rewelacje ciotki 21-latki, Leolah Brown, o poprawie stanu zdrowia Bobbi Kristiny. Według najnowszych informacji organy córki Whitney Houston są w coraz gorszym stanie.

Zdjęcia na temat: ojciec dziewczyny
Wideo na temat: ojciec dziewczyny
 • Ojciec otworzył się na temat śmierci Bobbi Kristiny Brown

  Wokalista Bobby Brown wypowiedział się na temat śmierci swojej córki, Bobbi Kristiny. Brown w talk-show „The Real” zdradził, że przez miesiące modlił się i miał nadzieję, że stan dziewczyny się polepszy. Dodał jednak, że „kiedy Bóg wzywa, taka jest jego wola”. 22-latka zmarła w lipcu kilka miesięcy po tym, jak została znaleziona nieprzytomna w wannie. Brown powiedział także, że wierzy, że jej

 • Przyjaciółki w szoku! Jerzy jest ojcem Ingi!

  w szampańskich humorach. Przyjaciółki w końcu poznają Jerzego, a Inga założy wspaniałą suknię od ojca. Gdy na imprezę wpadnie spóźniona Zuza, nagle okaże się, że Jerzy – ojciec Ingi, to biznesmen z USA - Jerzy Ginter! Dziewczyny będą w szoku!

 • "Na Wspólnej": Bogdan jest ojcem Zosi?

  Czy matka Zosi potwierdzi, że Bogdan jest ojcem dziewczyny? Joanna jest zła, że Zosia z dnia na dzień rzuciła pracę i zostawiła ich bez pomocy. Bogdan nie mówi ukochanej, dlaczego tak się stało. Berg znajduje adres Zosi i jedzie do niej. Na miejscu zastaje Krystynę, swoją kochankę sprzed lat. Czy kobieta potwierdzi, że Zosia jest córką Bogdana?

Dyskusje na temat: ojciec dziewczyny
 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Co w drugim sezonie?

  A ja myślałem że Ojciec Belzebub powraca .

 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski żegna się z rolą w serialu?

  tego serialu podobnie jak "Dziewczyny ze Lwowa" na TV Polonia nie da sie juz ogladac !!!! Nalezy skonczyc z oba serialami.

 • Re: "M jak miłość": Nowy ojciec Hani

  najlepszy lesniczy, zna 3 dziewczyny z 2 sypial z 1 nadal, 1 go zostawila, 2 odrzucił z 3 jest, 2 i 3 to siostry, ale i tak każda z tych 3 dalej na niego leci

 • Re: "M jak miłość": Nowy ojciec Hani

  Natalka ma burzę pięknych włosów i Mimi chyba jej zazdrościsz mówiąc,żeby ścięła,one się kręcą i pewno wymagają większej uwagi ,ale czy wszystkie dziewczyny muszą mieć wyprostowane włosy jak druty?

 • Re: "Na Wspólnej": Żaneta spotyka Grześka

  najpiękniejsza była Łucja, szkoda że nie ma tej dziewczyny na ekranie. Żaneta ma jednostronne aktorstwo, kiepski jest Królikowski, pięknie grają dzieci, a najfajniejszy jest SMOLNY, wnosi wiele pozytywów w ten serial !!!

 • Re: ​"Ojciec Mateusz": Mnóstwo wielkich gwiazd w nowym sezonie!

  Dziecinny to jest twój komentarz. Ktoś kto nie został aktorem nie ma do krytyki ich? Tzn. ,że nic w życiu dobrego nie zrobił? Wierutna bzdura. Jakie kompleksy , z czego dziecino? Komentarz twój na poziomie przedszkolaka. A na marginesie przyjmują do ST tak brzydkie dziewczyny a i chłopaków,że tego towaru tak brzydkiego pełno na ulicach i jeszcze oglądać taką brzydotę a to w serialach,teatrze

 • Re: "M jak miłość": Dwie, spragnione miłości, dziewczyny

  a więc PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ! odcinek 256: Hanka nie wie, co robić. Tłumaczy Markowi, że Jaroszy próbuje kupić za przetwórnię ich milczenie w sprawie fundacji. W przychodni Renia opowiada Marii, jak rodzina zareagowała na wiadomość o jej ciąży. Robert się ucieszył, ale Justyna ją zdumiała. Łukasz odwiedza Norberta. Widzi, że ojciec wygląda na zasmuconego. Chłopiec postanawia zadzwonić do

 • Re: "Barwy szczęścia": Zakazana miłość

  nie podoba mi się rola tej dziewczyny .Robią z niej upartą i zbuntowaną dziewuchę ,która chce wszystko mieć i wolność jak dorosła. To wszystko wina ,że ojciec ugiął się przed nią a babcia dała mieszkanie. Takim metodami dawania niszczy się nastolatka i demoralizuje !

 • Re: ​"Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski jest wierny jednej kobiecie już od 30 lat!

  Wbrew pozorom jest sporo takich facetów. Tylko, ze są przeważnie nieśmiali, zaś kobiety lgną bardzo często do tych przebojowych, śmiałych, seryjnych podrywaczy. Potem rozczarowania i rozwody. Cóż, widocznie tak musi już być. Chyba, że zwyczaje się zmienią i dziewczyny zaczną pierwszy krok ...

 • Re: Dishonor

  zakochała jej ojciec nie mógł tego zaakceptować i wszystko by było ok gdyby ojciec tylko nie akceptował wybranka swojego córki dlatego że nie musi go kochać ale on posunął się do czegoś znacznie więcej próbował podpalić swoją córkę w imię tego że jego córka niby podeptała zasady którymi w życiu kierował się jej ojciec i się naprawdę zakochała nie w tym którego wskazał jej ojciec i nawet ten chłopak