• Informacje na temat:

  ojciec lech

Artykuły na temat: ojciec lech
 • Lech Wałęsa wyjechał do sanatorium. Nie omieszkał podzielić się obszerną relacją

  Lech Wałęsa (75 l.) wyjechał do sanatorium, a swoich zwolenników raczy fotkami z odpoczynku. I tak mamy zdjęcia z basenu, z groty solnej, podczas wizyty u lekarza i w trakcie kąpieli w jaccuzzi. To się nazywa relaks!

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Zmarł aktor Lech Ordon. Miał 88 lat

  Aktor Lech Ordon zmarł w sobotę, 21 października, w Załuskach koło Warszawy. Miał 88 lat. W swej karierze Ordon zagrał ponad 150 ról filmowych i telewizyjnych w tak popularnych produkcjach, jak "Nie lubię poniedziałku, "Janosik", "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" czy "Chłopi".

 • Krzystek: "Fotograf" stawia pytanie, czym jest prawda

  Waldemar Krzystek, reżyser thrillera "Fotograf", pokazanego w środę, 17 września, na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni powiedział, że jego najnowsze dzieło stawia pytanie o to czym jest prawda, szuka jej definicji. Film ma trafić do kin 13 marca 2015 roku.

 • Lech Wałęsa wyjawia sekrety małżeńskiej alkowy! Co za szczerość!

  Lech Wałęsa (74 l.) otwarcie opowiedział o swoim życiu uczuciowym w najnowszej książce. Co na to żona?

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

 • Danuta Wałęsa wyjawia smutną prawdę o mężu. Jak wygląda jej życie z Lechem Wałęsą?

  Za nimi prawie 50 lat małżeństwa. Jak wygląda wspólne życie Lecha Wałęsy (75 l.) i jego żony Danuty (70 l.)? Okazuje się, że od jakiegoś czasu nie jest zbyt kolorowo. Małżonka byłego prezydenta smutno podsumowuje: "On swoje, ja swoje. Dwoje różnych ludzi pod jednym dachem".

 • "Smoleńsk": Zdjęcia w USA

  Ekipa filmu "Smoleńsk" w reż. Antoniego Krauzego od 17 do 21 kwietnia będzie pracować w USA. Zdjęcia z udziałem Beaty Fido, grającej główną bohaterkę, dziennikarkę prowadzącą śledztwo ws. katastrofy, odbędą się w Chicago.

 • Mateusz Damięcki zostanie ojcem! Aktor nie posiada się ze szczęścia!

  ...miasta świętego Franciszka. Tam w bazylice z relikwiami świętego gorąco się modlili. Boskiej opiece zawierzyli swoją miłość. Wyjazd organizował ojciec Lech Dorobczyński, z którym Mateusza łączy serdeczna relacja. "Jako księdza obowiązuje mnie dyskrecja, nie mogę opowiadać o naszej przyjaźni" - mówi "Dobremu Tygodniowi" ojciec Lech, proboszcz warszawskiej parafii św. Antoniego z Padwy i gwardian...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

Dyskusje na temat: ojciec lech
 • Re: Ojciec i syn razem u Lubiczów!

  dodam tylko,iż Andrzej Grabarczyk uczęszczał do tego samego LO nr.IV co Lech Majewski i ono-to LO mieści się w Katowicach -Górny Śląsk-woj.Śląskie.Pozdrawiam. RM