• Informacje na temat:

  ojciec macieja musiała

Artykuły na temat: ojciec macieja musiała
 • ​"Ojciec Mateusz": Maciej Musiał wraca do serialu i znów zagra Michała Wielickiego?

  Rola Michała Wielickiego w "Ojcu Mateuszu" była jednym z pierwszych serialowych wcieleń Macieja Musiała. Aktor zrezygnował z niej, gdy dostał propozycję zagrania Tomka Boskiego w uwielbianej przez widzów TVP2 "rodzince.pl". Czy po ośmioletniej przerwie znów pojawi się w Sandomierzu jako wnuk Lucyny (Aleksandra Górska)?

 • Maciej Musiał: Piękny dwudziestoletni

  Niedawno świętował ledwie 20. urodziny, a w naszych domach jest stałym bywalcem już od ponad dziesięciu lat.

 • Maciej Musiał: Szykuje się światowa kariera?

  Życie zawodowe Macieja Musiała (23 l.) w ostatnim czasie kwitnie. Jak się okazuje, w miłości jednak nie ma tyle szczęścia..

 • Maciej Maleńczuk: Nie ma lepszej zemsty nad sukces (wywiad)

  Cynik, kabotyn i mizogin. Maciej Maleńczuk. Kobiety? "Wszystkie jednakowo durne". "The Voice Of Poland"? "Totalny szajs". Krakusy? "Zawistni". Komu jeszcze pan Maleńczuk pokazuje środkowy palec? Przekonajcie się sami!

 • Maciej Musiał i Kinga Duda mają się ku sobie? Menedżer aktora stanowczo zaprzecza!

  ...ostatnio paparazzi przyłapali ją w towarzystwie aktora Macieja Musiała, od razu zaczęto plotkować, że prezydentówna nawiązała nowy romans! Czy to rzeczywiście miłość? "Absolutnie żadne love story(...)Kinga Duda chyba już zdążyła się przyzwyczaić, że odkąd jej ojciec został prezydentem Polski, ona budzi ogromne zainteresowanie mediów. Kolorowe magazyny często rozpisują się o jej studiach czy...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

 • Maciej Musiał i Agnieszka Więdłocha: Łączy ich coś poważnego?

  ...pamięci. Spotkanie dwójki aktorów, Agnieszki Więdłochy (28) i Macieja Musiała (19), ma z tą rocznicą sporo wspólnego. To był najpiękniejszy dzień w ich życiu Na lewym ramieniu aktora dostrzegamy(...) pierwszy spotkał się na planie filmowym z Agnieszką Więdłochą (w "Czasie honoru" gra Lenę). Ale znają się od dawna. Ojciec Macieja, aktor Andrzej Musiał, jest w tej samej agencji aktorskiej co...

 • Drugi sezon serialu "Krew z krwi" wiosną 2015 w TVP2

  TVP2 podjęła decyzję o kontynuacji losów bohaterów serialu sensacyjnego "Krew z krwi". 10-odcinkowa produkcja z Agatą Kuleszą w roli głównej na antenie TVP2 pojawi się wiosną 2015 r. Serial wyreżyseruje jeden z najbardziej wyrazistych twórców filmowych młodego pokolenia - Jan Komasa!

 • Maciej Musiał: Kim jest jego nowa dziewczyna?

  Wygląda na to, że serce Macieja Musiała jest już zajęte przez pewną jasnowłosą piękność...

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Zdjęcia na temat: ojciec macieja musiała