• Informacje na temat:

  ojciec macieja stuhra

Artykuły na temat: ojciec macieja stuhra
 • Maciej Stuhr w ogniu krytyki. Żartują z ciężkiej choroby jego ojca! To go zaboli?

  ...choroby, z jaką zmaga się ojciec Macieja Stuhra.(...) zarzucono, że kpi z żołnierzy wyklętych oraz incydentu z pękniętą oponą w limuzynie Andrzeja Dudy. Wystąpienie Stuhra skomentowała również Krystyna Pawłowicz: Do sieci trafiły memy, które mają uderzyć...

 • Maciej Stuhr w RMF Classic

  Maciej Stuhr ("Obywatel", "Drogówka", "Obława") będzie gościem najbliższego cyklu Bliskie Spotkania w RMF Classic. W niedzielę, 9 listopada, aktor odpowie na pytania Magdaleny Miśki-Jackowskiej.

 • Maciej Stuhr został po raz drugi ojcem!

  Aktor już jakiś czas temu zdradził w jednym z wywiadów, że znów będzie ojcem. Co więcej, wyjawił nawet płeć i imię malucha. Teraz dowiadujemy się, że pociecha pary, synek Tadeusz, jest już na świecie. Ukochana Macieja Stuhra, Katarzyna, opublikowała na swoim fanpage’u zdjęcie z chłopcem. Fotografię zamieściła, by wyrazić swoje poparcie w kwestii karmienia piersią w miejscach publicznych...

 • Maciej Stuhr" "Pokłosie" oraz "Ida" to filmy propolskie

  Nagrodzony Oscarem film "Ida" Pawła Pawlikowskiego przez niektórych posądzany jest o antypolską wymowę. Produkcję porównuje się m.in. do wzbudzającego ogromne kontrowersje "Pokłosia". Co o tym sądzi Maciej Stuhr? - "Ida" i "Pokłosie" to absolutnie filmy propolskie i będę tej tezy bronił - podkreślił aktor w "Dzień Dobry TVN".

 • Maciej Stuhr skomentował stan zdrowia swojego ojca! "Chyba musi zwolnić"

  Maciej Stuhr (40 l.) wypowiedział się na temat stanu zdrowia swojego ojca, który niedawno trafił do szpitala. Aktor zapewnił, że Jerzy Stuhr (68 l.) czuje się już znacznie lepiej i podziękował za słowa wsparcia, jakie spływały do jego rodziny z całej Polski. Co jeszcze zdradził w rozmowie z Robertem Patoletą Maciej Stuhr?

 • Maciej Stuhr czarującą blondynką

  W "Obywatelu" Maciej Stuhr daje się poznać od zupełnie nowej strony - między innymi jako ... atrakcyjna blondynka o uwodzicielskim spojrzeniu. Dlaczego tak wygląda i z kim flirtuje, tego dowiecie się już 7 listopada w kinach. Już teraz możemy jednak zdradzić, że w filmie wyreżyserowanym przez swojego ojca aktor eksperymentuje nie tylko z damskim przebraniem.

 • Maciej Stuhr nawet z życzeń dla córki robi manifest polityczny? Matylda ucieszy się?

  Kaczyńskich, Dudzie i Rydzyku. "Bracia Kaczyńscy byli wtedy kompletnie nieistotnymi, wiecznie awanturującymi się politykami, na których nikt nie zwracał uwagi, a Ojciec Dyrektor – obiektem kpinek...

 • Maciej Stuhr: Chciałbym ludziom sprawić radość

  "Selfie" Macieja i Jerzego Stuhrów wykonane podczas pracy nad zwiastunem komedii "Obywatel" rozchodzi się w sieci w zawrotnym tempie. Tymczasem dwaj wybitni aktorzy postanowili zrobić sobie przerwę od "dzióbków" i... przysiąść na ławeczce, czerwono-białej rzecz jasna.

 • Maciej Stuhr odpowiada Krystynie Pawłowicz: Macie już wszystko, dajcie nam przynajmniej się pośmiać!

  Występ Macieja Stuhra (40 l.) na gali rozdania Orłów odbił się szerokim echem w mediach. Komentarza nie odmówiła sobie również Krystyna Pawłowicz, uderzając w jego chorego ojca i pisząc, iż aktor i jego koleżanki śmiali się ze śmierci Polaków. Maciej Stuhr postanowił odpowiedzieć posłance Prawa i Sprawiedliwości.

 • "Urwany film" Jerzego Stuhra

  Jerzy Stuhr, reżyser filmu "Obywatel", który premierowo został pokazany we wtorek na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni, przyznał, że jest to "bolesna komedia". - Chciałem jakoś podsumować siebie, moje pokolenie - ocenił artysta dodając, że w pierwotnej wersji jego najnowsze dzieło miało nosić tytuł "Urwany film".

Wideo na temat: ojciec macieja stuhra
 • Maciej Stuhr komentuje stan zdrowia swojego ojca! "Musi zwolnić"

  Maciej Stuhr (40 l.) w rozmowie z Robertem Patoletą wyznał, że jego ojciec, który niedawno znalazł się w szpitalu, czuje się już lepiej. "Kryzys zażegnany. Dziękujemy za ciepłe słowa i dobrą energię, którą fani przesyłają" - powiedział. (WideoPortal/x-news)