• Informacje na temat:

  ojciec marii w barwach szczęścia

Artykuły na temat: ojciec marii w barwach szczęścia
 • Wielkie roszady obsadowe w "Barwach szczęścia"!

  Nic tak nie ożywia serialu jak... trup - zwykła mawiać Ilona Łepkowska, niekwestionowana królowa polskich seriali. W myśl tej zasady twórcy "Barw szczęścia" zaserwują swoim fanom śmierć i rewolucyjne zmiany personalne. Do obsady serialu dołączą Monika Dryl, Zofia Zborowska i Patryk Pniewski, a wygaszone zostaną wątki z udziałem Aleksandry Szwed i Katarzyny Zielińskiej.

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • "Barwy szczęścia": Tragiczna śmierć Marii

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim dramatyczne chwile u Pyrków!

 • Różnie się układają ludzkie losy

  Choć lekarza grał już w "Barwach szczęścia", nie zgadza się, by porównywać Rafała Gordona do dr. Otto Kurchnera z "Czasu honoru": - Rafał był psychopatą, a Otto to... dobry człowiek - mówi Jacek Mikołajczak.

 • "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  ...w życiu ceni sobie niezależność i możliwość przebywania na łonie natury, dlatego dotąd unikała serialowych zobowiązań. Dla roli w "Barwach szczęścia" zrobiła wyjątek! Aktorka chętnie gra w teatrach, często(...)Ciekawość fanów "Barw szczęścia" budził ostatnio wątek Angeli (Helena Englert), która aby być dalej od Milewicza (Józef Grzymała), wyjechała za granicę. Teraz dowiemy się, że postanowi zamieszkać...

 • Jeden artysta w domu wystarczy

  Zagrał w ponad dwustu filmach! Największą popularność przyniosły mu seriale "Dom", "Graczykowie" oraz "Święta wojna". Obecnie oglądamy go w "Barwach szczęścia". Zbigniew Buczkowski nagrał również swoją pierwszą płytę.

 • "Barwy szczęścia": Zamknięty rozdział?

  Nina próbuje zbliżyć się do Marka... ale dawny ukochany narzuca jej dystans. I wciąż nie jest gotów zapomnieć o Marii. Zapraszamy na 1478. odcinek "Barw szczęścia", a w nim...

 • "Barwy szczęścia": Narodziny gwiazdy?

  Choć Maria Dębska, czyli Jaga z "Barw szczęścia", dopiero za rok skończy szkołę aktorską, ma już na swoim koncie kilka ról w serialach i filmach oraz cztery nagrody za kreacje teatralne. Obecnie gra w nowej produkcji Tadeusza Lampki "Recepta na miłość", która powstaje w Kazimierzu Dolnym.

 • "Barwy szczęścia": Podwójne oświadczyny

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”, a w nim m. in. podwójne oświadczyny i aż troje nowych bohaterów!

 • "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska ma słabość do wysokich przystojniaków

  Zofia Zborowska, czyli Aneta Dylska z "Barw szczęścia", od kilku miesięcy spotyka się z jednym z najprzystojniejszych polskich sportowców, Andrzejem Wroną. Aktorka żartuje, że siatkarz jest jej pierwszym partnerem, który przewyższa wzrostem jej ojca - mierzącego prawie 2 metry Wiktora Zborowskiego, czyli niezapomnianego biskupa Sądeckiego z "Rancza".

Zdjęcia na temat: ojciec marii w barwach szczęścia
Wideo na temat: ojciec marii w barwach szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun ósmego sezonu!

  Stęsknieni za „Barwami szczęścia”? Na zaostrzenie apetytów przed jesiennym powrotem waszego ulubionego serialu mamy gorący zwiastun! Czy Kasi uda się odnaleźć ojca Ksawerego i czy synek Górki wyzdrowieje? Czy akcje gotowego na wszystko, by zaistnieć w mediach Ernesta zagrożą związkowi Marty i Artura? Czy Krystyna dopnie swego i doprowadzi do rozstania Marka i Marii, a zaniedbywany przez rodziców