• Informacje na temat:

  ojciec mateusz 107

Artykuły na temat: ojciec mateusz 107
 • Ojciec Mateusz i "czarna wdowa"

  Weronika Rosati jako "czarna wdowa"! W takim wcieleniu zobaczymy aktorkę w 107. odcinku piątej serii "Ojca Mateusza".

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Rosati jako piękna morderczyni?

  W jednej z rezydencji na warszawskiej Białołęce Marek Siudym zaciska dłonie na szyi Weroniki Rosati. Mrożącą krew w żyłach scenę usiłowania zabójstwa przerywa reżyser Andrzej Kostenko. Jego zdecydowane "stop, po ujęciu" oznacza również koniec zdjęć ósmego sezonu "Ojca Mateusza". Premierowe odcinki zobaczymy już we wrześniu!

 • Weronika Rosati w serialu "Ojciec Mateusz"

  Weronika Rosati jako "czarna wdowa"? W takim wcieleniu zobaczymy aktorkę w 107. odcinku piątej transzy "Ojca Mateusza".

 • Stuknęła mu czterdziestka!

  Jan Wieczorkowski, czyli Mateusz ze "Szpilek na Giewoncie" i Władek Konarski z "Czasu honoru", 24 lutego świętuje swoje 40. urodziny!

 • Pochowała już dwóch mężów

  Tym razem Ojciec Mateusz wraz z policjantami będzie musiał rozwikłać zagadkę śmierci dwóch mężów pewnej atrakcyjnej kobiety. Zagra ją Weronika Rosati. Jesienią dowiemy się, co ma na sumieniu.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ..., że Agata ma jakieś kłopoty. Tymczasem Mateusz nadal sprawia sporo problemów wychowawczych. Nie tylko stale sprzecza się z Antkiem, ale także nadal nachodzi Justynę. Nauczycielka, zmęczona jego(...). Niebawem wychodzi na jaw, że współpracownik Brzozowskiej został aresztowany. A Bartek znajduje wynik USG Romy. odc. 2760 Ojciec Joanny wyznaje córce, że bardzo żałuje, iż nie oddali jej pod opiekę Ani...

 • Ładna buzia już nie wystarczy

  Opuściła plebanię ojca Mateusza, by zostać żoną i mamą w nowym, komediowym serialu Dwójki - "Ja to mam szczęście!".

 • Serialowy przewodnik

  ...potrzebuje hospitalizacji i upiera się, by zabrano go do Leśnej Góry. Przyjaciółki odc.107 Anka, Patrycja i Zuza odbierają Ingę z lotniska. Dorota spotyka się z Marcinem, aby sfinalizować wynajem mieszkania. Jeleński nalega na kolejne spotkanie z Patrycją. Kobieta nie jest pewna, czy taki układ jej odpowiada, ale w końcu się zgadza. Ojciec Mateusz odc.221 Kustoszka regionalnego muzeum z siostrą...

 • Lubię jeździć na rolkach

  - Jak w każdej pracy, nawet jeśli coś się nie układa, mamy różne trudności i nerwy, nie potrafimy się czasem dogadać, ale jednak jest to nasze miejsce - mówi Piotr Cyrwus, aktor filmowy, teatralny i telewizyjny, najbardziej do tej pory kojarzony z rolą Rysia z serialu "Klan". To się jednak w najbliższym czasie zmieni, bowiem aktor porzucił pracę na planie serialu na rzecz swego ukochanego teatru. Teraz tam trzeba będzie szukać Piotra Cyrwusa.

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz 107
Dyskusje na temat: ojciec mateusz 107
 • Re: Kinga Preis (Natalia)

  : Cztery noce z Anną − jako Anna P. 2008: Jeszcze raz − jako Grażyna 2008: Rysa − jako Zosia od 2008: Ojciec Mateusz − jako Natalia, gospodyni księdza 2009: Dom zły − jako Bożena(...)Filmografia 1996: Opowieści weekendowe: Niepisane prawa − jako Jolanta 1997: Pokój 107 − jako Zośka 1997: Farba − jako Majka 1998: Poniedziałek − jako Renata 1998: Dom Pirków