• Informacje na temat:

  ojciec mateusz aktor

Artykuły na temat: ojciec mateusz aktor
 • ​"Ojciec Mateusz": Maciej Musiał wraca do korzeni

  Rola Michała Walickiego w "Ojcu Mateuszu" to jedno z pierwszych serialowych wcieleń w dorobku Macieja Musiała. Aktor miał niespełna 13 lat, gdy w 2008 roku po raz pierwszy stanął na planie serialu o detektywie w sutannie u boku Artura Żmijewskiego... Tej wiosny - po kilkuletniej przerwie - wrócił do swych aktorskich korzeni i znów zawitał do Sandomierza.

 • Na planie nowej serii "Ojca Mateusza"

  Czekamy na nowy sezon przygód nieustraszonego księdza z Sandomierza, tytułowego "Ojca Mateusza". Po wizycie na planie jednego z odcinków jesteśmy pewni - na policjantów i duchownego czekają wyjątkowo trudne sprawy!

 • "Ojciec Mateusz": Aktorski duet marzeń... Zdobywcy Telekamer razem na ekranie!

  Nagrodzoną Telekamerami „Tele Tygodnia” 2020 parę aktorów - Kingę Preis i Mikołaja Roznerskiego - tej wiosny będziemy mieli okazję oglądać obok siebie w kilku odcinkach 23. serii „Ojca Mateusza”. - To aktorski duet marzeń – mówią twórcy serialu wyróżnionego właśnie Złotą Telekamerą.

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Ojciec Mateusz": Artur Żmijewski w podwójnej roli w nowym sezonie!

  ...", "Licencja na wychowanie" i "Ojciec Mateusz". W rozmowie z nami ujawnia, co wydarzy się w 23. serii produkcji z Arturem Żmijewskim w roli tytułowej, kto mógłby go zastąpić i czy rzeczywiście gwiazda...

 • Mateusz Rzeźniczak: Nowy Kordian

  Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Rzeźniczak, warto zapamiętać to nazwisko. O tym aktorze wkrótce będzie głośno.

 • "Ojciec Mateusz": Cztery rowery ojca Mateusza

  Katarzyna Anczarska jest specjalistką od kryminałów. Obecnie związana z ATM GRUPA, w ramach której nadzoruje produkcję serialu „Ojciec Mateusz” dla TVP1. W swoim bogatym dorobku producenckim ma m. in. telenowelę dokumentalną „Prawdziwe psy” według pomysłu Patryka Vegi, obyczajowo-sensacyjnych „Strażaków”, serial dokumentalny „Taśmy grozy” czy kryminalny „Na krawędzi”.

 • Mateusz Kościukiewicz jako święty Franciszek

  Włoska telewizja publiczna RAI nadała w poniedziałek, 8 grudnia, wieczorem pierwszą część filmu "Franciszek" w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej. To już trzecia filmowa opowieść znanej reżyserki o świętym z Asyżu.

 • "Ojciec Mateusz" zostaje w TVP. W roli głównej nadal Artur Żmijewski

  Nowe odcinki 23. sezonu "Ojca Mateusza" trafią na antenę Jedynki już 5 marca, natomiast kolejna seria zostanie wyemitowana w jesiennej ramówce. Serial zobaczyć będzie można w czwartki o godz. 20.30(...) roku, okazały się nieprawdą. Aktor nadal będzie grał główną rolę, bez zmian będzie również reżyserem części nowych odcinków. Przypomnijmy, że tuż przed świętami Mikołaj Roznerski, czyli Marcin...

 • Artur Żmijewski: Zgrzeszyłbym, gdyby...

  Artur Żmijewski nie kończy przygody z serialem "Ojciec Mateusz". W rolę księdza-detektywa wciela się już od sześciu lat, twierdzi jednak, że nie czuję się nią zmęczony. Nie męczy go bowiem nic, co daje radość widzom. O nadmierne utożsamienie go z postacią ojca Mateusza zacznie się martwić, gdy ludzie będą mówić do niego "proszę księdza".

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz aktor
Wideo na temat: ojciec mateusz aktor
 • Telekamery 2017: Rafał Cieszyński i Michał Piela z nagrodą za „Ojca Mateusza”

  Co dla aktorów oznacza zdobycie Telekamery w 2017 roku? – Cieszę się, że po 9 latach potrafimy tak zainteresować widzów fabułą, że udaje nam się zdobyć nagrodę – mówi Michał Piela. Aktorzy mówią też o tym, jak gra się charakterystyczne postacie w serialu.

 • Świętokrzyskie czaruje Sandomierzem

  Pierwsza emisja (odcinek 37 "Zlecenie") nowej czołówki serialu "Ojciec Mateusz" przedstawiająca stylizowaną wersję sandomierskiej Starówki wraz z napisem "Sandomierz, Świętokrzyskie", opracowaną po rozszerzeniu plenerów serialu na całe województwo. Nowością jest również przedstawienie sylwetek aktorów.

Dyskusje na temat: ojciec mateusz aktor