• Informacje na temat:

  ojciec mateusz aktorka

Artykuły na temat: ojciec mateusz aktorka
 • "Ojciec Mateusz": Edyta Olszówka marzy o wielkiej miłości

  Edyta Olszówka, czyli Ewa Kobylicka z "Ojca Mateusza", nie kryje, że - choć dotąd nie miała szczęścia w miłości - wierzy, iż kiedyś jeszcze spotka na swej drodze mężczyznę, który straci dla niej głowę. - Chciałabym kochać i być kochaną - mówi aktorka.

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

 • "Ojciec Mateusz": Rafał Cieszyński drży o życie żony

  Rafał Cieszyński, czyli Przemek Gibalski z "Ojca Mateusza", przeżywa bardzo ciężkie chwile. Jego żona - Alżbeta Lenska, czyli niezapomniana komisarz Julia Wierzbicka z "Kryminalnych" - przeszła kilka dni temu poważną operację mózgu. - Prosimy o modlitwę - napisał aktor na Instagramie.

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.

 • Ojciec Mateusza Banasiuka: Bez ślubu to nie jest rodzina

  Będąca w szóstym miesiącu ciąży Magdalena Boczarska (38 l.) zawsze pragnęła, by jej dziecko dorastało w pełnej rodzinie. Sama wychowywała się bez ojca. Związkowi z Mateuszem Banasiukiem (32 l.) daleko jednak do ideału.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "Ojciec Mateusz": Kinga Preis przekonała syna, by został... filmowcem

  Kinga Preis, czyli Natalia Borowik z "Ojca Mateusza", postanowiła kiedyś - gdy jej syn zastanawiał się nad wyborem zawodu - zrobić wszystko, by Antoni zainteresował się pracą przy produkcji filmów. I dopięła swego! Niedawno po raz pierwszy spotkała się z synem na planie...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • "Ojciec Mateusz": Ewa Konstancja Bułhak lubi pracować z zawodowcami

  Ewa Konstancja Bułhak, czyli Barbara Nocul z "Ojca Mateusza" i Grażyna Wasilewska z "Barw szczęścia", uważa, że amatorzy angażowani do ról w serialach nie powinni nazywać siebie aktorami. Twierdzi, że niezbędny do uprawiania aktorstwa jest... dyplom ukończenia szkoły teatralnej.

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

Zdjęcia na temat: ojciec mateusz aktorka
Dyskusje na temat: ojciec mateusz aktorka